Analiza weekendowa 10-14.07.2017

Zapraszam, jak co tydzień, do obejrzenia “weekendowej”. Znowu na horyzoncie pojawiły się małe rozbłyski byczych klimatów. Rozpatrzymy zatem, w trzech częściach, kwestie dotyczące indeksów, akcji i walut. W tych ostatnich ponownie dzisiaj będzie o “edku” i “jenie”. Zapraszam również do pozostawienia swoich komentarzy dotyczących obecnej sytuacji technicznej rynków finansowych. Zapraszam.

 1. Indeksy giełdowe:

2 Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

8 Replies to “Analiza weekendowa 10-14.07.2017

  1. Zredukowałem o połowę podczas nieudanego wybicia 1.40. Teraz czekam na ewentualne zejście w okolice 1 i tam jak coś się pojawi to uzupełnię a jak nie to poczekam dłużej.

 1. Wczoraj późno wieczorem umieściłem komentarz z podziękowaniami za odzew na moje zapytanie . SL do moich pozycji obniżam na poziom 5,863 .Już więcej nie ma co kombinować . Tym bardziej , że złoto na powrocie do lini szyji RGR jak odbije w dół to i index pójdzie w górę , a jak przejdzie 1200 to i jeszcze ta 5w 3 może potrwać ze 3 miesiące zanim zobaczymy 4 spadkową . Jeszcze raz dziękuję za wasze opinie .

 2. Dopiero zauważyłem , ale któtko-terinowa linia trendu na Nas 100 którą się sugerowałem przy spadkach jeszcze nie została wybita i właśnie się o nią obijamy .

 3. mało tego : jakby udało się wyjść dziś dołem z ostatniego klina zwyżkującego to jest szansa zobaczyć 5,726 .

 4. Teoretycznie to jest nawet szansa na budowanie drugiego objęcia bessy na tygodniowym z tego miejsca , ale chyba się zagalopowuje , bo nawet nie jestem pewien, czy poprzednie zasłonięcie białej świecy czarną można w 100 % nazwać jej mianem . Tu już musiał by się wypowiedzieć P. Darek .

 5. Widzę, że jeśli chodzi o WIG20 to Gospodarz jakby bardziej byczy sie staje, w końcu 🙂
  Jednak z analizy znowu nic nie wynika – tzn. kupić czy sprzedać. Jedyny konkret to, że jeśli będzie czarna świeca dzisiaj to sprzedać. Jest biała – to jak, wg AT jest już wybicie, czy nie ma, można kupować ? Odpowie ktoś? Odważy się ktoś? LOL

 6. Mamy risk on co tu pisać ? Ja wam zawsze dobre sygnały daje raz a dobrze a nie non stop dyrdymaly jak większość. To na 2550 i czekamy do września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *