Komentarz przed ….

Jak można się domyśleć, po takiej sesji jak wczorajsza, która nie wnosi zupełni nic nowego do bieżącej sytuacji technicznej, odpuszczę sobie pisanie komentarza porannego. Zwłaszcza, że jesteśmy dzień po zamieszczeniu “weekendowej”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komentarz giełdowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Komentarz przed ….

 1. Seweryn pisze:

  “A tak na poważnie” z poprzedniej strony to najlepiej pokazuje, że niektórzy inwestorzy nie traktują spadków poważnie.

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Aby traktować cos poważnie musi się to objawić co najmniej jakimiś najmniejszymi sygnałami. Oczywiście mam na myśli duże spadki bo korekcyjne jak najbardziej trzeba brac pod uwagę i odpowiednio działać.

  • janek pisze:

   9 letnia hossa w USA i na Dax to sprawiła i u nas na maluchach też , ale patrząc na wykres indeksu cenowego a nikt go tutaj nie śledzi to już spadki trwają od dawna tylko nieliczni to zauważyli ,

   na indeksach kicha ale na walutach to samo jest ,

  • Tom'as pisze:

   Wiedziałem że to będzie miodek dla niedźwiedzia 😉
   Seweryn tylko inwestor wirtualny może nie traktować spadków poważnie ale niepoważnym jest takie sianie paniki bo tego w żaden sposób nie da się przełożyć na grę – takie spadki to długoterminowy proces widoczny na wykresie wcześniej a ja takiego czegoś nie widzę na tą chwilę
   Pozdro

 2. ewa pisze:

  “A tak na poważnie. “…WIĘKSZOŚĆ PRZEGRYWA WIĘC. ….?

  • janek pisze:

   tutaj na blogu sami wygrani

   PZU można obserwować bo jak 43 padnie to potem wsparcia dużo niżej

   • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

    Nie tak dużo niżej. Na ok. 42 jest wsparcie cenowe, geometryczne (również równość fal w ewentualnej korekcie abc). I mimo wszystko do tego poziomu spodziewam się zejścia, jeśli padnie 43, po czym powinna nastąpić kolejna fala wzrostowa.

 3. Łiktor pisze:

  Wczoraj popełniłem kardynalny błąd. Mianowicie nie spojrzałem na inne interwaly , a wczorajszy ruch wzrostowy był powrotem do wybitej lini szyji rgr . Chyba najlepiej to widać na h4 jutro kończę urlop i będę mógł się skoncentrować więcej na grze .

  • janek pisze:

   co to za urlop z notowaniami , to żaden urlop ,

   dla mnie sprawa prosta padnie 2400 to jedziemy na 2300 S&P , jak obronią 2400 to L ale też dużo zarobić nie daje , to samo z Daxem i naszym WIG 20 , konsole i zero kierunku , pewnie całe wakacje tak będzie bo duży kapitał wypoczywa po dużych zyskach ,

   • Łiktor pisze:

    A co myślisz o dojściu dax do oporu wybitej konsolidacji i dojściu do tak ważnego oporu na Nas 100 . Przypadek ?

 4. Łiktor pisze:

  Podzieliłem się kiedyś swoim doświadczeniem , kiedy to mówiłem , że będzie bardzo trudno wejść w S na dax przy dojściu do oporu op wybitej konsolidacji i jak narazie duży gracz zrobił wszystko abysmy nie zdążyli wskoczyć w ten pociąg .

 5. janek pisze:

  Citibank zajął pozcyję krótką gbp/usd po 1,2915 z TP na 1,25-1,21 , stop 1,3075

  20% portfela

  • Murgrabia pisze:

   OMG! A ja właśnie przed chwilą zająłem pozycje długą, TP nowe szczyty LOL
   Oczywiście nie za 20% portfela i czekam niżej żeby jeszcze dokupić.
   No to już po mnie 🙂

 6. janek pisze:

  Analitycy J.P. Morgan zauważyli, że USDPLN utworzył strukturę przypominającą książkowy układ spadkowej pięciofali i ustabilizował się tuż przy zniesieniu 76.4% w okolicy 3.7037. Z tego powodu bank widzi szansę na silne odbicie do 4.1416. Wydaje się, że jedynie porażka przy wyjściu ponad 3.8503, gdzie znajduje się zniesienie 38.2% może być niepokojącym sygnałem wskazującym na możliwość utworzenia kolejnej fali spadkowej. Jeśli tylko wspomniany opór zostanie zdecydowanie pokonany (wyjście pary ponad dodatkowe 0.5% tej wartości, czyli ponad 3.8696) uwaga inwestorów powinna być skierowana na 4.1416.

 7. Łiktor pisze:

  Ale miałem nosa z tym oporem na nas s siedzi na samej lini szyji

 8. ewa pisze:

  Zasadniczo możliwy wzrost USD na większości par i równolegle zjazd indeksów giełdowych. …tak to widzi podobno londyńskie City…

 9. janek pisze:

  cały dzien nic się nie działo , jak mega znudzony odszedłem o 17 to się wszystko powybijało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *