Komentarz przed ….

Przykro mi ale z powodu awarii dotyczącej możliwości przedstawienia wykresów, dzisiejszego komentarza nie będzie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

34 Replies to “Komentarz przed ….

  1. Jak mogło mnie wybić kiedy początkowy SL był na 2330? Qba jak można się w tym pogubić? Teraz jak zeszli na 2300 i nieco niżej przestawiłem SL na +2 pkt czyli 2313.

   1. OKAY , nie sprawdzałem o której napisałeś i jaka wtedy była cena , po prostu u mnie było 2319 i dlatego spytałem ,

    dla mnie gra robi się coraz mniej czytelna , czekam na wybicie konsoli a że idzie koniec kwartału to możemy kierować się ku górze z wycenami

    1. Tu się z Tobą całkowicie zgadzam. Ja zagrałem dlatego, że mój drugi system dał mi silny sygnał a chciałem sprawdzić jak jego działanie czy coś się nie zmieniło. Jednak faktycznie mamy typowego boczniaka i ruchy są dobre dla tych co specjalizują się w grze od bandy do bandy.

 1. Obecny ruch spadkowy powinien przetestować okolice 2290 , skuteczna obrona tej strefy powinna wywołać kontrę , zatem zejście do strefy i pojawienie się pierwszych sygnałów obrony będzie dla mnie sygnałem do zamknięcia. W końcu mamy poważny ruch boczny i nie ma co liczyć na wielkie kokosy.

    1. ewa
     tatarak1618@
     Krótko i na temat. …za 5 godzin globalne załamanie giełd. ..a może nie….

     Analiza weekendowa 12-16.06.2017
     19.06.2017 o 15:00

     Rozumiem, że jesteś nawiedzona a Twoje dziwaczne i często głupkowate komentarze są tego jakimś efektem. Piszesz debilne komentarze a potem jeszcze próbujesz wmawiać jakąś ciemnotę że to nie Ty albo że to coś innego. Ogarnij się kobieto.

     1. Debilne..heh to się odkrył inteligent. …widać że na zartach się nie znasz facecie. …musisz cienko zarabiać i dlatego frustracja. …

   1. LOL

    PS. Gospodarzu, od kilku dni coś się strona nie ładuje jak ktoś używa wtyczek do blokowania reklam, nieładnie 🙂 ale już sobie poradziłem z tym inaczej.

     1. Nie ważne już z tymi reklamami, a to LOL to oczywiście do tego komentarza o przepowiedni 5h.

  1. Moim zdaniem rejony 118-116 są idealne ale najpierw potrzebny jest chociaż jakiś istotny sygnał kupna którego nie ma.

 2. Nie zamieścił Pan mojej odp czyli trafiłam z tą frustracja o braku zarobków. …niech się osoba nie przejmuje może kiedyś się nauczy i będzie dobrze…..

  1. To co Ty myślisz na temat tego czy zarabiam czy nie, mam w głębokim poważaniu. Natomiast to co Ty najczęściej wypisujesz zaczyna mnie irytować bo to są wpisy dziecka z przedszkola albo osoby która zabija wolną chwile między śniadaniem a obiadem. Nigdy nie napisałaś nic konkretnego tylko same wrzutki bez sensu a bajki o udanych transakcjach też już nie jeden i nie dwa razy upadły.

 3. zgadza się , nie ładuje od poniedziałku próbowałem wrzucić kilka razy poziomy i lipa w końcu dałem sobie spokój dziś rano podobnie , coś jest nie tak Darek

  1. Ale co nie ładuje? Bo nie rozumiem z tymi poziomami? Proszę opisz dokładniej bo jeśli jest coś nie tak to trzeba to naprawić ale nie wiem co niby jest nie tak.

  1. Chyba w poniedziałek faktycznie serwer padł ale w wtorek już nie. Jakby coś się działo nie tak dajcie znać.

 4. Panie Darku mam dylemat z Aliorem (kupno po 64)
  może czas, żeby uciąć straty,
  jaka jest Pana opinia na temat spółki?

  1. Nie wiem na jakiej podstawie był tam kupiony, nie wiem jaką strategią się posługujesz. Jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że zostało wybite poważne wsparcie na ok. 63 i moim zdaniem cena zmierza do kolejnego w rejonie 55 choć nieco wcześniej można wyznaczyć jeszcze na 57 jeżeli te dwa pękną to rynek zejdzie z ceną w obszar 46-48. Trzeba również zauważyć że strefa w okolicach 55 jest „podparta” bardzo dużymi obrotami więc ma szanse się utrzymać. Jednak to wszystko wskazuje że dalszy spadek jest najbardziej prawdopodobny a sytuacja mogłaby ulec zmianie gdyby cena wybiła 63 górą. W takim wypadku trzeba byłoby zwrócić uwagę czy to wybicie zaowocowałoby ruchem przekraczającym 8 zł bo taki wymiar ma ważny OB w ruchu spadkowym.

  1. Ropa wykazuje że powinna jeszcze spadać kilka dolarów a w zależności od tego o jakiej ropie będziemy mówić ta wartość jest inna . Ty pokazujesz WTI ja raczej kieruje się Brent.

 5. Ropa BRENT wsparcie 44,10- 43,90 ( istotne ) opór 46,40-60 i 47,10- 47,30 ( istotny ) lub oba poziomy jako strefa , wybicie wsparcia to test 41,10-40, 90

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *