Komentarz ….. .

Po wczorajszym dniu, w którym to  najważniejsze rynki miały wolne, należy podejść z rezerwą do tego co wydarzyło się u Nas i dlatego z komentarzem wstrzymam się do jutra rana.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

27 Replies to “Komentarz ….. .

  1. Bibi mistrzowski komentarz , chodzi o formę i treść – krócej się już nie da no chba żeby zmniejszyć liczbę kropek
   Pozdro

 1. Witam.
  „Uwielbiam” takie zagrania – miałem od wczoraj ustawione L na dax z sl – cena 12 550 – i teraz zobaczyłem że pociąg nie dojechał do mojej stacji …..Grrrry 🙁

    1. ja nie mam pozycji , chodziło mi o to że odbicie nastąpiło 12 pkt powyżej mojego zlecenia i 2 pkt nad ustawionym alarmem w strefie – pobprostu przegapiłem 🙁
     Na fw 20 wstrzymuje się z L – czekam na zejscie do 2220 , jak pójdą do góry to trudno się mówi

 2. Ostatnie chwile na ratowanie rynku przez byki, jeszcze kilkanaście pkt. spadków i kierunek 2260 czy nawet jeszcze 100 pkt niżej.

 3. Masz Racje Darku żegnaj wigu i poziomy ponad 2000 na dłużej. Swoją drogą szkoda mi Polskiej giełdy ale bez zachodu ten cyrk nic nie jest wart niestety jankes i city dyktują warunki. Na jesień nowy prezes,

  1. To chyba się nie rozumiemy. Takiej tezy jak Ty tu podniosłeś w żaden sposób nie wyrażam. Mówię o ewentualnym przedłużeniu korekty a nie o jakimś zejściu poniżej 2000. Takie prognozy to element, który skutecznie uniemożliwia zarabianie na giełdzie.

 4. Pierwsza próba. Pozycja L na FW20 wejście na 2297 SL na 2287. Celem są nowe szczyty ale oczywiście w trakcie ewentualnie udanej transakcji będę monitorował i odpowiednio reagował.

 5. Szybko zakończona transakcja , strata 10 pkt i wiadomość od rynku , bardzo istotna wiadomość.

  1. Uff…. Franc dobrze że jest szansa na czerwone świece bo już myślałem że sie luką otworzą na 1400

 6. Jeszcze raz L 2290 SL 2281, tym razem założenie główne to cel w okolicach 2345 ale oczywiście ewentualny ruch wzrostowy będzie śledzony czy jednak nie było nieregularnej i będzie znacznie wyżej. Ryzyko jest bo pozycja wzięta w ostatniej godzinie więc SL może okazać się pobożnym życzeniem.

 7. wtopa , niekoniecznie , http://bankfotek.pl/view/2079979 , wsparcie 2282-78 , SL przy łapaniu tego dołka moim zdaniem powinien stać kilka punktów pod 78 , ale Darek zagrał pewnie pod pin bara z h1 więc SL pod cieniem , i jeszcze jedna dość istotna kwestia zamknięcie D1 nie wybiło 2288 a nawet 2294 , więc czekamy a nie gdybamy czy będzie wtopa czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *