Analiza weekendowa 22-26.05.2017

Jak co tydzień zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat rynków.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

11 Replies to “Analiza weekendowa 22-26.05.2017

  1. Na kghm(interwał tygodniowy) fala korekcyjna A ma zbżliżoną ługość do fali C. Czy to ma jakieś znaczenie Panie Darku?

      1. Czyli jeśli okolice ostatniego dołka nie zostaną wybite, to można mówić tutaj o harmonicznej formacji ABCD?

  2. Ciężki mi w to uwierzyć ale dołek z 2009 musimy wybic żeby zakończyć falę B z 2900pkt. Pozdro i zdrówka życzę

  3. Panie Darku czy PZU nie powinno przetestować 51 – zakłada Pan że mieliśmy już 2 piątkę – tymczasem po korekcie formacja flagi ( zejście z 38 na 35 ) sugeruje zasięg na poziomie min 51 a nawet 54. Jestem amatorem i chciałem zapytać co wg Pana jest bardziej miarodajne w praktyce fale czy wielkość balansu ?

    1. Gdyby wybili strefę która obecnie ich zatrzymała to naturalną koleją rzeczy byłby ruch w kierunku 51. Na temat „co jest bardziej miarodajne” nie wypowiem się bo fale traktuje tylko i wyłącznie jako dodatkowe narzędzie a liczą się dla mnie te kwestie które równo i dobrze działają od dziesięcioleci. Ktoś inny może uznnać że nie ma nic lepszego od fal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *