Komentarz ….

imagesWczorajsza sesja nie wniosła niemal nic nowego do sytuacji technicznej rynku i to zarówno w układzie dziennym jak i intra. Dlatego też pozwolę sobie na wolne od analizy porannej. Wiedząc jednak, że nawet w przypadku gdyby dzisiaj zadziało się coś ciekawego (choć raczej trudno w to uwierzyć) to nawet jak jutro zamieszczę komentarz i tak już niewiele osób może go przeczytać. Dlatego już dzisiaj chciałbym wszystkim czytelnikom …..

Życzyć zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy. Niech każdy przy świątecznym stole znajdzie dużo dobroci, miłości i radości a spory „polityczne” niech nie mają miejsca nawet przez krótką chwilę. 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4 Replies to “Komentarz ….

  1. Chodź rzadko pisze na forum, a śledzę bez przerwy. Chciałbym życzyć Wam Zdrowych spokojnych Świąt. Również abyście wyrzucili większy dystans do wypowiedzi i zrozumieli, że forum ma nam wszystkim pomóc w wymianie poglądów w sposób zrozumiały dla wszystkich bez niepotrzebnych przepychanek. Szanujmy się i wspieramy w zarabianiu na rynkach.

  2. Wszystkim Inwestorom smacznego jajka, ciepłego dyngusa,zakazu dyskusji politycznych przy Wielkancnym stole życzy andy.

  3. Z rynków Azjatyckich tym razem NIKKEI, który jest w pozycji decyzyjnej. Wykreślony został bowiem impuls spadkowy od szczytu. Może to być fala c w korekcie typy Flat, rzecz jasna, i na razie tak to wygląda ale kontynuacja ruchu spadkowego zamknie taką możliwość i potwierdzi zakończenie ruchu wzrostowego od dołka w 2009 roku.

    Tak na marginesie to ten indeks jest doskonałym przykładem na „szarlatanerię” jaką próbuje sprzedawać na szkoleniach niejaki „Longterm”. Indeks ten bowiem, nawet po kilkuletniej hossie zafundowanej polityką drukowania pustego pieniądza przez premiera Abe, zniósł jedynie 38% spadków od szczytu w 1990 roku:) Cóż, jeśli ktoś załapałby się właśnie na ten okres, mógłby krzyczeć w reklamach o 30% zysku (trochę mało i tak). Typowe dziecko hossy. Problem w tym, że gdyby zastosował swoją strategię w 1990 roku to z plusa zrobiłby się mu minus. I to nie tylko 30%;) : https://lemansa.wordpress.com/2017/04/17/fusy-z-fal-elliotta-na-tydzien-162017/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *