29 Replies to “Analiza weekendowa 13-17.03.2017

 1. za 2/3 dni zaczniemy spadkową zabawe…mam wiele sygnałow wynikających z analizy na podstawie fizyki kwantowej….w sumie sama jestem ciekawa…jak to się odbędzie…?-pozdrowienia dla wszystkich

  1. Sorry, ale to robi się trochę śmieszne. Koleżanko Ewa, to przedstaw choć jedną analizą na podstawie fizyki kwantowej. Może nie, napisz jednym zdaniem co oznacza unitarność macierzy, albo opisz stan splątany. Chyba, że jest to za trudne. To proste pytanie. Różnica (dosłownie jednym słowem) między równaniem Diraca a Schrodingera. Wiesz czym się zajmuje mechanika kwantowa?

   1. mam moje srodowisko kwantowe i to starcza i nie powielaj zgranych stereotypow lecz odbieraj ten spin który Ci daje natura…

    1. Ewuniu, odpowiem Ci tylko, że miałem okazję pracować (epizod – w ramach praktyk na studiach) nad komputerem kwantowym. Tak więc darujmy sobie ten spin, który daje mi natura ……………
     i koniec tematu:)

     1. myśl- to istota fizyki kwantowej…ja rozumiem ,ze jesteś zniesmaczony bo jakas baba pisze cos tam o fk….lecz najlepszym komputerem jest mózg…i możliwość tworzenia(moje środowisko kwantowe opiera się na cyfrach…)

     2. Ta ewa to kolejny troll co pisze losowe bzdury i tylko denerwuje. Czasami coś trafi, czsami nie. A jej szczęście wynika wtedy tylko z tego, że codziennie pisze coś innego. Kolejny podrabianiec. Obstawiam, że to kj. Ten też podawał losowe poziomy na których ma odwrócić się trening z kapelusza bez uzasadnienia. Ewunia pisze o fizyce kwantowej o której nie ma pojęcia. Potem nie wie jak się z czegoś wyplątać i pisze, że ma sztab do tego – obstawiam, że są w pierwszej klasie podstawówki.

  1. Nie mogę zanegować tego co przedstawiłeś jednak dla mnie najważniejsze są strefy i OB a RGR musi z tym współgrać. Na wykresach przeważająca część powstających RGR nie jest realizowana. Edka dokładnie omówiłem wczoraj w weekendowej i ja na tę chwilę dalej dostrzegam korone na spadki.

   1. No tak, nasz wig20 jest dobrym przykładem – pamiętamy rgr z linią szyi na 1750pkt 🙂
    A z Pańskiego doświadczenia – korona to ewolucja rgr czy zupełnie inna formacja ?

    1. Na pewno inna jeśli chodzi o książkowe rgr ale zapewne są tacy którzy uznają iż jest to „ewolucja rgr”.

 2. tu mam największą zagwozdkę , tworzy się pewien zakres konsolidacji i mamy wybicie dołem później górą następnie cofnięcie w obszar konsoli – albo retest albo fałszywe wybicie (spodziewałem się mocniejszego wyjścia górą 🙁 ) :
  http://fotodyl.pl/e1087a020e/
  w tym przypadku (wig 20) na każdej świecy ze zwiększonym obrotem był zakup 🙂

  1. Dla mnie na 1H zrobili niemal pełen OB doszli do strefy i szykuje się reakcja. Zwrot z tych poziomów to wskazanie na nowy szczyt i to kto wie czy nie jakiś mocniejszy ruch. Najprawdopodobniej nie dzisiaj bo jeszcze nawet mogą wykańczać ten spadek ale jak to obronią to jutro raczej już na północ.
   http://www.bankfotek.pl/view/2066292

   1. no chyba załapałem patent, ale jednego nie rozumiem – dlaczego mierzy Pan fibo od tej zielonej świecy a nie od szczytu korony?

 3. Witam
  Jeżeli chodzi o SFINKSA ,to dopiero rozgrzewka,prognoza kupić papier i zapomnieć o nim,PANIE DARKU z całym szacunkiem lecz na papierach typu ELKOP nie kreśli się fal,ma charakter spekulacyjny ,można bardzo dużo zarobić,albo sporo stracić,fale są wyłącznie wabikiem….

 4. Mamy ładny trend boczny na Daxie . Przed nami prawdopodobnie zejście wybijające SL bykom i kontynuacja trendu bocznego po którym wiadomo co będzie . Ostatni etap tonięcia Titanica.

  1. Coraz śmielej mógłbym powiedzieć, że dopóki Ty nie spauzujesz z tymi swoimi czarnymi wizjami dopóty inwestorzy będą się cieszyć nowymi szczytami z których pierwszy bedzie już jutro a najdalej w środę.

   1. Darek nie wykluczam nowych szczytów ,wiem tylko, że to już końcówka . Dziwię się Ty taki spec tego nie widzisz. Zachowujesz się trochę jak pasażer Titanica , który widząc wodę w kajucie wchodzi na wyższy pokład, pije szampana i myśli, że dopłynie do Ameryki.

    1. Ja po prostu realizuję to co pokazuje wykres Ty żyjesz marzeniami i nadziejami od kilku miesięcy. Po prostu zachowujesz się podręcznikowo. Wysiadłeś z rozpędzającego się pociągu na pierwszej stacji i jak Ci uciekł na wielką odległość to modlisz się o to aby zmienił kierunek. To psychologicznie podręcznikowe zachowanie. Trudno jest Ci uwierzyć że tyle urosło i zaraz nie spadnie. A tu oczywiście przyjdą spadki ale nie wówczas kiedy Ty się ich spodziewasz. Na naszym rynku z każdą sesją wzrasta zmiana kierunku chociażby na większą korektę ale sztuka polega na tym aby nie prorokować a reagować i rynek na pewno pokaże jak będzie miało się zmieniać. Na DAX też wykres wskazuje na możliwość robienia w ostatnim czasie czegoś na wzór klina kończącego ale zgodnie z wykresem długoterminowym należałoby zakładać że kończącego jakąś falę 3 w 3 bądź 3 w c, to zaś zapowiada że po korekcie będzie kolejna fala wzrostowa jeśli oczywiście ta korekta będzie miała miejsce. Na tę chwilę nawet wykres intra nie pokazuje takiej możliwości. Tylko po co to piszę i powtarzam skoro dla Ciebie i tak liczą się marzenia anie rzeczywistość.

     1. Darek nie jest mi trudno uwierzyć że tak urosło bo takiego właśnie wzrostu się spodziewałem. Tu masz moje prognozy w przeddzień wzrostów:

      http://dariuszbartlomiejczak.pl/2016/12/01/kolejny-wzrost-indeksu-komentarz-sesja-01-12-2016/

      http://dariuszbartlomiejczak.pl/2016/12/02/komentarz-sesja-02-12-2016/

      oraz kolejne do wielkości wzrostów:

      http://dariuszbartlomiejczak.pl/2016/12/04/analiza-weekendowa-28-11-02-12-2016/

      Przy okazji poczytaj co pisały wtedy dzisiejsze byczki.
      To prawda, że wyszedłem za wcześnie ale to z powodu korekt, które jednak nie wystąpiły a ja nie mam zwyczaju gonić pociągu tak jak Ty .

     2. Śmieszysz mnie takim pisaniem, e ja niby gonię. Po prostu gram zgodnie z układami jakie zawsze cena rysuje w trendzie i wchodzę na końcu korekt. Czasami wyjdę zbyt wcześnie ale to nie robi dla mnie znaczenia bo gram z trendem. To że w grudniu pisałeś o wzrostach nie zmienia tego że od dwóch miesięcy piszesz o spadku i w rzeczy samej wzrostu nie wykorzystałeś co jeszcze gorzej wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *