Komentarz przed …..

Niestety, dzisiaj będą trwały prace techniczne na blogu i w związku z tym dostęp do niego będzie utrudniony a co a tym idzie nie pojawi się dzisiaj komentarz przed sesją.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komentarz giełdowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Komentarz przed …..

 1. Seweryn pisze:

  Na Dax przesunąłem S na 11760

  http://www.bankfotek.pl/view/2058386

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   No to już się możesz cieszyć posiadaniem. A gdzie SL czy dopiero później o nim pomyślisz?

   • Seweryn pisze:

    Teoretycznie możliwe jest wybicie szczytu i podążanie w kierunku 12000 i wyżej , jednak mogą to być tylko pobożne życzenia. Teraz trzeba założyć, że szczyt ostatni nie będzie wybity w takiej sytuacji SL 11905

    • Seweryn pisze:

     Przy okazji drugie zlecenie S oczekujące 11660 jeśli wejdzie na pierwszym zleceniu SL przestawię niżej.

    • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

     No ciekawie SL na ponad 140 pkt? To chyba musi być mikro mikro pozycja.

     • Seweryn pisze:

      140pkt. to równowartość 120% depozytu zabezpieczającego na pozycje. Jeśli chodzi o wielkość pozycji to rzeczywiście nie może być zbyt duża w stosunku do kapitału ale też TP zakładam nie mały. To zależy co rozumiesz przez mikro mikro pozycje, ile to dla Ciebie lotów ?

     • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

      No raczej nie lotów bo przy jednym LOT 1 pkt to ok. 100 zł więc raczej tak nie stawiasz. Zatem mówimy tu o mini albo nawet mikro lotach. Swoją drogą albo czegoś nie rozumiem albo faktycznie tak działasz. Tzn. Jeśli wybiłoby Ci SL to stracisz cały depozyt zabezpieczający na tę pozycję i jeszcze 20% jego wartości z reszty kapitału?

     • Seweryn pisze:

      120% to cały depozyt zabezpieczający+20% z kapitału. Nie wiem jakiego masz brokera ale u mnie 1pkt. to 1 euro lub około 4,30zł. Depozyt na 1 pozycję 500zł , wartość 1 pozycji to ponad 50 000 czyli dźwignia 1:100

     • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

      Ok. Seweryn to jest właśnie dokładność potrzebna w rozmowie. LOT faktyczny to 1 pkt. ok. 100zł ale u różnych brokerów różnie to wygląda. Dlatego drążyłem ten temat aby się uspokoić że w trendzie wzrostowym jak bierzesz S to nie stracisz tak dużej kasy. Właśnie o to mi chodziło bo u mnie to są mikro loty 0.01 lota i depozyt ok. 250 zł.

     • Seweryn pisze:

      Darek wiesz, że to ile kasy tracisz nie zależy od wielkości lota tylko od wielkości pozycji czyli ilości lotów.

 2. kj pisze:

  KRRAA.. KRRAA.. Krach 🙂 Jedziem ludziska.

  • kj pisze:

   42 km i 195 m META, ale czy już dla każdego widoczna? Okaże się.

   • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

    Wrzuć kolego na luz bo tak jak ostatnio wzrosty wzywałeś na pomoc przez ileś tam tygodni zanim to nastąpiło tak teraz chyba czarujesz i czarujesz aby zaczęły się spadki. Najgorsze w tym wszystkim że jest to objaw chęci zostania prorokiem a to zapewne nigdy Ci się nie uda.

    • kj pisze:

     nie, spadki. tylko Krrr Krrr KRRach 🙂 o spadkach to każdy głupi se może pisać. Pozom podałem. 1500. czekamy.

    • kolo pisze:

     Czy jest w ogóle sens publikowania takich wpisów? Autor jak chce się podzielić jakaś informacją to powinien też zwyczajnie uzasadnić to co pisze i z szacunkiem wyrażać się dla czytelników. Podczas gdy czytanie kolegi wyżej zwyczajnie wk….. Podaje jakieś poziomy z kapelusza, a na pytanie dlaczego co i jak pyta się “ile płacisz?” To zwyczajne i trolowanie oraz naciąganie.Dlatego powinno być srogo tępione. Mam wątpliwości, czy kj i jeszcze paru innych mają wszystkie klepi na miejscu.

  • Seweryn pisze:

   @kj to nie jest takie proste , można wiedzieć jaki czeka nas ruch i nic na tym nie zarobić, a nawet stracić, tak więc jak będziesz gotowy do S to napisz i wtedy będziemy wiedzieli że czyny potwierdzają słowa.

   • kj pisze:

    Ja już jestem. Odsyłam cie do weekendowej albo jeden dzien przed. tam wstawilem wykres i info z bloga ze wchodze 🙂 A teraz 42 km i 195 metrów to chyba wystarczajace info? Wczesniej były inne wpisy. Kto śledzi uważnie ten widzi.

    • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

     Tak widzi każdy, że odgrywasz rolę szarlatana albo wróżbity któremu raz na jakiś czas coś się tam uda. Po za tym jesteś kiepski w konkretach a jedyne w czym jesteś mistrzem to w pisaniu bzdetów nie wartych nawet ogryzki jabłka.

 3. BIBi pisze:

  http://www.bankfotek.pl/view/2058487
  Według mnie możliwa jest jeszcze jedna fala (5/5) teraz wygląda na korektę 3,3,i 5 w drodze.

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Powiem szczerze, nie jestem znawcą elliotta ale wydaje mi się że komplikujesz sprawę. Dlaczego niby 2 fala nie miała by konczyć się po korekcie prostej tylko gdzieś tam wyżej jako korekta płaska czy może jakaś nieregularna. Ten fakt zmienia wszystko bo jeśli druga kończyła się jako prosta to 3 jeszcze nie skończyliśmy.

 4. rubik pisze:

  w usa jeszcze kilka pkt jeśli ktoś bawi się w aptekę i korekta 30%
  rys z 2014 (wielokrotnie wyśmiany) http://bankfotek.pl/view/1828252
  i po aktualizacji ze stycznia http://bankfotek.pl/view/2052567

 5. BIBi pisze:

  To jest cały urok fal,nie jesteśmy pewni do końca ich interpretacji,po fakcie wszystko widać jak na dłoni.Według mnie nie może tak być bo 1 jest naruszona,a na klin początkowy mi to nie wygląda,zakładam korektę złożoną,prosta,x,pędząca,je4st zgodnośc z prawem zmienności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *