Weekendowa.. .

Niestety ale z powodu niespodziewanego i natychmiastowego wyjazdu nie będę w stanie przygotować i zamieścić weekendowej. Wszystkich zainteresowanych przepraszam.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Weekendowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Weekendowa.. .

 1. Kolo pisze:

  Panie Darku, jakiego brokera Forxowego Pan poleca? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Takiego który nie jest strona transakcji. To może być np. broker InterTrader czyli ten u którego konto można założyć klikając w baner w górnym prawym rogu bloga. Osobiście go wybrałem po dużej selekcji spowodowanej wpadkami brokerów z Cypru.

 2. Kolo pisze:

  Czy na CCC można już mówić o końcu trendu wzrostowego?

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Czy koniec to nie potrafię powiedzieć ale zrealizował cel na 210 i dzisiaj wybił dołek ostatniej korekty na wykresie dziennym. Na pewno prowadząc go od momentu wejścia wyznaczonego w mojej analizie, dzisiaj można było zamykać pozycję inkasować zysk. Zaznaczam jednak że nie byłaby to reakcja na koniec trendu ale na zrealizowanie zasięgu i pierwszy sygnał z interwału dziennego. Ogólnie kierując się kwestią wyznacznika trendu w tym zakresie czasowym jaki trwała inwestycja to jest zbyt wcześnie aby powiedzieć, że trend się zakończył. Tu należy zobaczyć czy wybiją w dół 200 a nawet ok. 178 i jeśli tak to jaka będzie reakcja wzrostowa. Oczywiście taki sygnał końca trendu wiąże się z oddaniem jakieś części zysku i to wcale nie malej ale pozwala również uczestniczyć w jego kontynuacji gdyby takowa jednak miała miejsce. Osobiście sprzedawałem CCC dzisiaj ok. południa na podstawie : ceny powyżej 210 , klina wzrostowego jaki według mnie powstał a sygnałem było brak osiągnięcia nowego szczytu na 1H i w następstwie wybicie linii szyi DT na tym wykresie. Miałem o tym napisać w jutrzejszym porannym komentarzu ale skoro zostałem wywołany do tablicy już teraz to ok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *