Czy to co robi polski rząd a co tak perfidnie neguje ta część, która władzę straciła, jest faktycznie takie złe dla Polski?

Przeglądając indeksy branżowe z naszej giełdy można wyciągnąć ciekawe wnioski. Jak wiemy giełda wyprzedza to co stanie się w realnej gospodarce i własnie wykresy giełdowe mogą powiedzieć coś ciekawego na temat gospodarki. Mogą również wskazać w jaką stronę podążamy pod egidą nowej władzy. Czy faktycznie mamy się czego obawiać? Czy Polakom grozi niebezpieczeństwo gospodarczo finansowe? Czy nasza gospodarka jest skazana na porażkę? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w najbliższy weekend. Cała weekendowa będzie dotyczyła właśnie indeksów branżowych na podstawie, których postaramy się wyciągnąć wnioski i znaleźć odpowiedzi na postawione pytania. Być może znajdzie się miejsce na akcje z WIG 20 ale walut to już raczej w ten weekend nie będzie no chyba że te powiązane z złotówką. Zatem już dzisiaj zapraszam do zapoznania się z wydaniem specjalnym “weekendowej”.

17 Replies to “Czy to co robi polski rząd a co tak perfidnie neguje ta część, która władzę straciła, jest faktycznie takie złe dla Polski?

  1. Chcę pokazać jak najprawdopodobniej mylą się Ci co w czarnych barwach widzą naszą gospodarkę. A to jest b. duża różnica. Nic nie mogę za to że tylko totalna opozycja widzi wszystko w czarnych barwach.

   1. Pewien człowiek chcąc mieć wszechstronny obraz sytuacji nie zniekształcony nastawieniem politycznym danej stacji telewizyjnej oglądał wszystkie najważniejsze wydania informacyjne. I tak zasiadał o 19 do “Faktów” w tvn, potem 19.30 “Wiadomości” na tvp1 i poprawiał później polsatem. Na deser zaglądał czasami do “Panoramy” na tvp2, bo przecież dwa programy tv publicznej też mogą się różnić w opiniach. Ten człowiek nie wiedział NIGDY wcześniej co będzie emitowane. Polecam dla tych co mają dużo czasu i ZAWSZE wyrobione opinie zawczasu.
    A więc Redaktorze, w weekend drinki w łapki i zasiadamy do obejrzenia DB tv. :)))

    1. No w tych kwestiach to akurat staram się być obiektywny i oglądam fakty a potem wiadomości, więc wiem co mówią obydwie strony. Tak na marginesie od jakiegoś czasu ok. 2 tygodni te dwa programy zupełnie się rozjechały tzn. nie ma prawie ani jednej wspólnej informacji o czymkolwiek. TVN zupełnie inne treści i Wiadomości zupełnie inne treści. 🙂

 1. Wie Pan…kazda pliszka swój ogon chwali…chciałoby się rzec..i miejsce widzenia od miejsca siedzenia…także zobaczymy a gospodarka zalezna od niemieckiej..jak tam będzie to i u nas może być…

  1. Zależna albo i nie zależna, w jakieś części na pewno ale na tym polega rozumne działanie aby jedno co się psuje zastąpić czymś innym co działa dobrze.

 2. Zapowiada się bardzo ciekawa “weekendowa”. Czekam z niecierpliwością. Proszę nie pomijać walut (w odniesieniu do złotówki).

 3. Dalej nie musisz się trudzić. W samym tytule powiedziałeś wszystko. Z całym szacunkiem, ale ja pozostanę przy tym co sądzi o dobrej zmianie L. Balcerowicz i… przekupki z placu Wielkopolskiego.

  1. To nie ja cos mówię tylko wykresy, które normalnie przeanalizuje w weekendowej. I tym się zapewne różnimy, że dla mnie liczą się wykresy a nie pitolenie do kamery.

 4. moze juz im starczy dax na 10800(ponownie 400pk jak wczesniej z 18800 na 10400byla) do wybitego trojkata a pozniej w gore ponownie 800pk na cel z wybitego trojkata czyli 11600
  chodz sp mogloby 2258 jeszcze zrobic

 5. Lingwista jak możesz ufać facetowi ,który zafundowal,, swoim znajomym,,od Sorosa że przyjeżdzając do nas z jedną walizką dolarów wyjeżdżali co najmniej z trzema.

 6. witam,
  nie podoba mi się te pańskie politykowanie(zresztą PIS też), wolę pańskie analizy,
  tak na marginesie- wykresy może rosną, bo wcześniej na sama zapowiedź rządów w/w \, spadły prawie w otchłań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *