Analiza weekendowa 21-25.11.2016

Zapraszam do obejrzenia kolejnej części „weekendowej”. Dzisiaj w pełnym wydaniu czyli razem z PZU którego zabrakło tydzień temu. Całość oczywiście podzielona na 3 części czyli indeksy, akcje i waluty.

 1. Indeksy giełdowe:

2. Akcje z indeksu Wig 20:

3. Rynek walutowy:

 

25 Replies to “Analiza weekendowa 21-25.11.2016

  1. Dobrze że piszesz „chyba” bo jak ktoś po pierwszej godzinie chciałby już osądzić cały dzień to byłoby bardzo niedobrze.

 1. Witam jeszcze raz,
  Miałbym pytanie: co było niestosownego w moim komentarzu, że nie został „pozytywnie zweryfikowany”? Zgłosiłem tylko ten sam problem co Raf.
  Pozdrawiam

  1. Andrzeju nic. Wszystko było ok. ale jaki był sens zatwierdzać kilka takich samych komentarzy? Niestety ale w niedzielę niemal nie podchodzę do komputera i dzisiaj rano dopiero przeczytałem kilkanaście komentarzy o pomyłce w materiale z weekendowej. Dlatego pierwszy z brzegu puściłem, odpowiedziałem, że jest już zmienione i resztę do kosza. Tylko to było powodem że Twój wpis nie ukazał się. Chyba nie masz o to żalu?

  1. Miejsce zatrzymania czyli ostatniego dołka w ujęciu 1D daje możliwość powstania impulsu nawet na nowy szczyt. Jednak ostatnia największa korekta w szarpanym ruchu wzrostowym została wybita a w większym interwale tak jak to widać na załączonym przez Ciebie wykresie M mamy do czynienia z trendem spadkowym. Uważam zatem, że w tej chwili cały czas w D1 należy szukać okazji na S natomiast sytuacja może się zmienić kiedy zostanie wybity „szczyt korekty oznaczony u Ciebie jako „b””. Oczywiście w którą stronę gramy zależy od naszego interwału podstawowego.

     1. Tu nie ma mowy o żadnym OB a szykują się raczej do czegoś zupełnie odwrotnego.

  1. Strefa wsparcia chyba raczej jest nieco szersza (wybity szczyt). Po drugie tworzy się korona na niższym interwale. Zatem jest poważna szansa, że wsparcie zostanie obronione i rynek będzie podążał ku górze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *