Analiza weekendowa 14-18.11.2016

Za nami kolejny, tym razem wyraźnie spadkowy, tydzień na rynku polskim i raczej inna sytuacja na rynkach zachodnich. Przed nami możliwość zapoznania się z kolejną odsłoną „weekendowej” w 3 częściach.

  1. Indeksy giełdowe:

2 Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

11 Replies to “Analiza weekendowa 14-18.11.2016

  1. Witam
    Panie Darku. Jestem inwestorem długo terminowym, to znaczy że nie gram na kontraktach i nawet nie próbuję łapać dołków i szczytów na korektach Bo zazwyczaj wypadam wtedy z rynku.Zgodnie z pana zachętą kiedyś kupiłem JSW było to chyba po 27 złotych.
    Do tej pory nie sprzedawałem bo w zasadzie nie było ku temu podstaw.Ceny węgla rosły, ceny akcji też nie wykazywały oznak zakończenia trendu, korekty były krótkie i płytkie, i zaraz znowu wychodziły na nowy szczyt. Nie jestem doświadczonym inwestorem i nie ukrywam że zasięgi spadków i wzrostów są znacznie poza moimi zdolnościami pojmowania. Nie pojmuje jak ta sama spółka może być warta na przestrzeni kilku miesięcy 10 i 80 złotych.Mam pytanie. CZy mógłby pan zrobić analizę dla JSW i wskazać jakie są w przybliżeniu poziomy cenowe dla tej spólki na końcu obecnego trendu. Z gory dziękuję i pozdrawiam

  2. Szkoda, że zabrakło PZU w spółkach. W tym tygodniu było mocniejsze niż indeks. Może to być początek jakiegoś mocniejszego ruchu w górę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *