Komentarz przed sesją 17.11.2016

Cały dzisiejszy komentarz można ująć w jednym zdaniu.” Czekamy na rozstrzygnięcia zgodnie z poprzednim komentarzem. ” Wczorajszy dzień a właściwie mini zmiany jakie doszły na omawianych tutaj indeksach i kontraktach nie wpłynęły w żaden sposób na zmianę sytuacji do dnia poprzedniego i dlatego pozwolę sobie dzisiaj zrobić przerwę.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

14 Replies to “Komentarz przed sesją 17.11.2016

    1. Kamilu, konsolidacja ma to do siebie że trwa i męczy ale jak pęknie to powinien być ostry i ciekawy ruch. Cierpliwość będzie wynagrodzona.

    1. Oczywiście taka możliwość istnieje jednak na tej parze od jakiegoś czasu jest wyraźny trend wzrostowy, który z wykresu dziennego powinien jeszcze potrwać, a ostatni dołek był idealnym miejscem do kolejnego impulsu na nowy szczyt. Zatem sprawa nie jest taka prosta. Zejście na jeszcze niższy interwał i „oględziny” obecnego wzrostu mogą wskazać więcej.

      1. No właśnie po wyborach na W1 dwie mocne świece praktycznie bez wiekszych korekt, na D1 tez mi wyglada na kontynuacje ale tuz pod 88.6 % powstało wczoraj doji tyle ze nie ma żadnej strefy , na upartego tylko z h4

    1. RGR ma dołki/szczyty między głową a ramionami na jednym poziomie. Korona to wyraźne wybicie jednego dołka/szczytu i ustanowienie drugiego na innym poziomie. Niestety to tylko podstawowa kwestia. Jest jeszcze kilka innych spraw ale nie da się tego w kilku zdaniach objaśnić. Może coś niebawem napiszę na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *