Komentarz przed sesją 17.11.2016

Cały dzisiejszy komentarz można ująć w jednym zdaniu.” Czekamy na rozstrzygnięcia zgodnie z poprzednim komentarzem. ” Wczorajszy dzień a właściwie mini zmiany jakie doszły na omawianych tutaj indeksach i kontraktach nie wpłynęły w żaden sposób na zmianę sytuacji do dnia poprzedniego i dlatego pozwolę sobie dzisiaj zrobić przerwę.

14 Replies to “Komentarz przed sesją 17.11.2016

    1. Kamilu, konsolidacja ma to do siebie że trwa i męczy ale jak pęknie to powinien być ostry i ciekawy ruch. Cierpliwość będzie wynagrodzona.

    1. Oczywiście taka możliwość istnieje jednak na tej parze od jakiegoś czasu jest wyraźny trend wzrostowy, który z wykresu dziennego powinien jeszcze potrwać, a ostatni dołek był idealnym miejscem do kolejnego impulsu na nowy szczyt. Zatem sprawa nie jest taka prosta. Zejście na jeszcze niższy interwał i „oględziny” obecnego wzrostu mogą wskazać więcej.

      1. No właśnie po wyborach na W1 dwie mocne świece praktycznie bez wiekszych korekt, na D1 tez mi wyglada na kontynuacje ale tuz pod 88.6 % powstało wczoraj doji tyle ze nie ma żadnej strefy , na upartego tylko z h4

    1. RGR ma dołki/szczyty między głową a ramionami na jednym poziomie. Korona to wyraźne wybicie jednego dołka/szczytu i ustanowienie drugiego na innym poziomie. Niestety to tylko podstawowa kwestia. Jest jeszcze kilka innych spraw ale nie da się tego w kilku zdaniach objaśnić. Może coś niebawem napiszę na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *