Analiza weekendowa 19-23.09.2016

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Tak jak niemal co tydzień, całość jest podzielona na 3 części. W pierwszej analizuje indeksy giełdowe, w drugiej rozprawiam się z TOP 5 spółek z indeksu WIG 20 a w 3 przedstawiam sytuacje na rynku walutowy. Jednocześnie zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na przedstawione zagadnienia.

1 Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3 Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

18 Replies to “Analiza weekendowa 19-23.09.2016

  1. Tak jak pisałem w piątek rano, trzeba po prostu wpisać swoje imię i maila do formularza a następnie potwierdzić klikając w link jaki przyjdzie natychmiast na maila. Odświeżam listę i likwiduje wszystkie dziwne maile które nie zostały potwierdzone ostatnio a takie osoby niestety miały dostęp do wpisów. Szykują się duże zmiany na blogu i trzeba uaktualnić listę odwiedzających i czytających. Ty jak widzę zapisałeś się ale nie potwierdziłeś adresu klikając w link jaki doszedł do Ciebie po zapisaniu się.

   1. acha , chyba nie będę mógł oglądać bo mam obecnie inną skrzynkę a do tej nie pamiętam hasła bo miałem automatem zapisane a teraz mam inny komputer i dupa zbita , jednak starość nie radosc ,

    ale pewnie analiza z weekendu już nieaktualna

    1. Qba są dwie możliwości. Pierwsza, jeżeli piszesz prawdę, to wystarczy założyć sobie nową skrzynkę i nie martwić się tak wiekiem bo lubimy sobie ułatwiać życie a potem czasami właśnie tak jest że coś z automatu zapisałeś i nie pamiętasz. Druga to taka, że Twoim celem było wbicie szpilki z nieaktualną weekendową. Wówczas mielibyśmy potwierdzenie, że może właśnie z powodu wieku coś jest nie tak bo samo wbijanie to rozumiem, lubisz to, ale fakt że po pierwszej godzinie notowań piszesz, iż coś co dotyczy wykresów tygodniowych i dziennych jest już nieaktualne to raczej zły objaw. Nawet małe dziecko wiedziałoby że godzina czy dwie nie może przekreślić czegoś co dotyczy całego dnia czy tygodnia.

     1. Może Qba tak pisze dlatego, że ta pierwsza godzina handlu skasowała 7 świeczek dziennych z poprzednich tygodni.

     2. Nawet w tym wypadku, dzień się nie skończył i nawet Twoje tłumaczenie tego nie zmieni.

     3. Widzę, że puściłeś mój komentarz. Nieładnie Darek, że nie dałeś szansy odpowiedzieć na Twoje ataki personalne, ale Twój blog, Twoje prawo .

     4. Seweryn możesz jaśniej o co Ci chodzi? Przecież jedno zdanie piszesz w sprzeczności do drugiego. Zastanów się zanim coś napiszesz bo chyba tego nie robisz nawet w małym stopniu. Czy Ty i Qba gracie w jakimś tandemie? Nie dałem Ci coś odpowiedzieć? Więc puściłem czy nie puściłem? Człowieku ogarnij się trochę.

 1. zasięg z podwójnego szczytu to 1709, ale bardzo często bywa ,że odkładana jest podwójna wartość tego zasięgu ,a to daje 1681,tutaj tez wpada zasięg flagi , ciekawe miejsce więc tu poczekam z L

 2. zrobiłem założenie że zaliczymy 1709,tutaj tez wypada /0.886/kończąc impuls,następnie abc i drugą nóżkę do 1681 całość jako zz, w fali d w tr czy rynek z tym założeniem się zgodzi zobaczymy?

 3. Darek ale ja tak wcześniej zrobiłem jak mówisz , podałem nową skrzynkę ale nie dostałem żadnego zwrotnego maila , podobnie jak wcześniej , nic nie zmyślam i nie chcę nikomu dokuczać , podałem w piątek swoje pozycje na Dax i S&P i zasięgi i stopy i wystarczy , każdy mógł sobie ocenić po swojemu , a czasami oglądam analize robiąc swoją i patrze czy może czegoś nie dostrzegam

  pozdrawiam ,

 4. może dlatego że Qba jest przypisane do danej skrzynki , jakbys mógł powiedzieć jak to zrobić to chętnie zrobię i będę oglądał analizy , podałem nową skrzynkę i on nic mi nie wysłał do potwierdzenia

  1. Qba odpowiedź z linkiem do zatwierdzenia wysyłana jest na pewno. Zobacz czy wiadomość z getall nie wpadła Ci do spamu. Jakby co podaj ten adres mailowy zobaczę od środka co z nim jest. Oczywiście jak podasz adres mailowy to nie zatwierdzę tego komentarza i nikt go nie będzie widział.

     1. Darek wpisałem poprawnie i mi pisze że adres już jest w bazie ale dalej nie dostałem żadnej wiadomości do potwierdzenia ,

      …..taki podałem

     2. Qba wpisałem Cię, ale teraz musisz sprawdzić czy będziesz mógł przeczytać „weekendową”. Jak wyskoczy Ci okienko z formularzem to wpisz Qba i ten adres ale zwróć uwagę, ze w momencie kiedy zatwierdzisz to komunikat wyświetla się na nowej zakładce , zakładka z blogiem zostaje i ona powinna być dla Ciebie już widoczna. Jeśli to nie zagra to daj znać. Ja usunę wszystkie Twoje maile i jutro ale dopiero jutro zrobisz to na nowo. Bo system nie usuwa tak od razu tylko po jakimś czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *