10 Replies to “Analiza weekendowa 12-16.09.2016

  1. O kurcze pierwszy mój wpis od dawna wszedł , nie wiem co ten Darek gmyra ciągle w tym blogu ale ciągle mam problemy z czytaniem i wpisami

  2. DAX – dołek na 10300 został ponownie przetestowany, ale jakiś podejrzany ten test. Do tego w piątek rozliczenie kwartalne opcji na tym poziomie. Po wybiciu 10650 jednak troche towaru też tam wywalono później i wielki słoń nieźle to zamaskował. Coś mi tu śmierdzi, trudny wykres – zostaje poza rynkiem, ale stawiałbym na spadki teraz.

      1. Qba stopa stawia się po to żeby chronić pozycję przed nadmiernymi stratami, a nie dlatego że coś tam jest. Zupełnie nic tam nie ma, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. A nawet gdyby coś tam było to nie oznacza, że to coś ważnego, nawet jeśli na się tak wydaje.

    1. Siejesz teorie spiskowe. Bo tu nie chodzi o jakieś blokowanie wpisów tylko o problemy techniczne albo o brak zatwierdzenia swojego adresu mailowego na liście.

  3. Dzięki za usd/cad.
    Jeszcze tylko jedno pytanie, mianowicie to jak dobrze pamiętam jakiś czas temu (1,5-2 miesiące ) pisał Pan o nowych szczytach na tej parze, czy zmieniło się spojrzenie ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *