Analiza weekendowa 12-16.09.2016

Po małej przerwie zapraszam ponownie do obejrzenia „weekendowej” w wersji video. Jak to mam w zwyczaju całość podzieliłem na 3 części dotyczące indeksów, akcji i walut.

 1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10 Replies to “Analiza weekendowa 12-16.09.2016

 1. O kurcze pierwszy mój wpis od dawna wszedł , nie wiem co ten Darek gmyra ciągle w tym blogu ale ciągle mam problemy z czytaniem i wpisami

 2. DAX – dołek na 10300 został ponownie przetestowany, ale jakiś podejrzany ten test. Do tego w piątek rozliczenie kwartalne opcji na tym poziomie. Po wybiciu 10650 jednak troche towaru też tam wywalono później i wielki słoń nieźle to zamaskował. Coś mi tu śmierdzi, trudny wykres – zostaje poza rynkiem, ale stawiałbym na spadki teraz.

   1. Qba stopa stawia się po to żeby chronić pozycję przed nadmiernymi stratami, a nie dlatego że coś tam jest. Zupełnie nic tam nie ma, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. A nawet gdyby coś tam było to nie oznacza, że to coś ważnego, nawet jeśli na się tak wydaje.

  1. Siejesz teorie spiskowe. Bo tu nie chodzi o jakieś blokowanie wpisów tylko o problemy techniczne albo o brak zatwierdzenia swojego adresu mailowego na liście.

 3. Dzięki za usd/cad.
  Jeszcze tylko jedno pytanie, mianowicie to jak dobrze pamiętam jakiś czas temu (1,5-2 miesiące ) pisał Pan o nowych szczytach na tej parze, czy zmieniło się spojrzenie ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *