Analiza weekendowa 12-16.09.2016

Po małej przerwie zapraszam ponownie do obejrzenia „weekendowej” w wersji video. Jak to mam w zwyczaju całość podzieliłem na 3 części dotyczące indeksów, akcji i walut.

 1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

10 Replies to “Analiza weekendowa 12-16.09.2016

 1. O kurcze pierwszy mój wpis od dawna wszedł , nie wiem co ten Darek gmyra ciągle w tym blogu ale ciągle mam problemy z czytaniem i wpisami

 2. DAX – dołek na 10300 został ponownie przetestowany, ale jakiś podejrzany ten test. Do tego w piątek rozliczenie kwartalne opcji na tym poziomie. Po wybiciu 10650 jednak troche towaru też tam wywalono później i wielki słoń nieźle to zamaskował. Coś mi tu śmierdzi, trudny wykres – zostaje poza rynkiem, ale stawiałbym na spadki teraz.

   1. Qba stopa stawia się po to żeby chronić pozycję przed nadmiernymi stratami, a nie dlatego że coś tam jest. Zupełnie nic tam nie ma, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. A nawet gdyby coś tam było to nie oznacza, że to coś ważnego, nawet jeśli na się tak wydaje.

  1. Siejesz teorie spiskowe. Bo tu nie chodzi o jakieś blokowanie wpisów tylko o problemy techniczne albo o brak zatwierdzenia swojego adresu mailowego na liście.

 3. Dzięki za usd/cad.
  Jeszcze tylko jedno pytanie, mianowicie to jak dobrze pamiętam jakiś czas temu (1,5-2 miesiące ) pisał Pan o nowych szczytach na tej parze, czy zmieniło się spojrzenie ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *