Analiza weekendowa 15-19.08.2016

Za nami kolejny tydzień na parkietach giełdowych. Jest on nieco inny od poprzednich. Jednak niezmiennym jest to, że na stronach tego bloga zamieszczona zostaje 3 częściowa „weekendowa. Dzisiaj szczególną uwagę poświęcam działowi „indeksy”, w którym przedstawiam coś czego dotąd nigdy nie było. Zapraszam zatem do obejrzenia.

 1. Indeksy giełdowe

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4 Replies to “Analiza weekendowa 15-19.08.2016

 1. Witam.
  To fakt że Eur/Usd to trudna waluta i wiele razy się na niej wyłożyłem ale moim zdaniem ma potencjał wzrostowy w długim terminie (a zauważyłem że ostatnio celuje Pan w takie duże ruchy 🙂 ) :
  http://invst.ly/2a6g5 (wykres tygodniowy )
  ten boczniak układa się w klin podobny do tego z 2001 .
  Widać że miejsce klina też nie jest przypadkowe ,że nie wspomnę o poziomie cenowym w jakim powstał 🙂 .
  Pozdro

  1. Całkowicie się z Tobą zgadzam tylko dopóki nie nastąpi wybicie dopóty dalej będzie to trudna para.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *