Analiza weekendowa 13-17.06.2016

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Mam nadzieję, że już bez żadnych komplikacji typu tych z poprzedniego tygodnia. Dzisiaj oczywiście trzy „rozdziały” a w każdym wiele istotnych i bardzo ciekawych wskazań. Zapraszam!

[fumpBegin]

1. Indeksy giełdowe:

[youtube]https://youtu.be/qYgXHvu_xhk[/youtube]

2. Spółki z indeksu WIG 20:

[youtube]https://youtu.be/jYIckrJ8-YQ[/youtube]

3. Rynek walutowy:

[youtube]https://youtu.be/1UzB6HiaJdQ[/youtube]

[fumpEnd]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5 Replies to “Analiza weekendowa 13-17.06.2016

  1. Ostatnie 3 tygodnie były typową ruletką,były dwa fałszywe sygnały kupna ,nagromadzenie okien Carolana i ważnych dat – nic się nie sprawdziło no może tylko potrójny szczyt na 1850 i jeżeli ktoś na to grał to zarobił.Teraz jesteśmy w bardzo ważnym miejscu bo może być 2 miesięczne odbicie na min 200 pkt lub armagedon po brexit-cie. Ten armagedon nie musi trwać długo, może tylko kilka dni ale zniszczy wielu.Osobiście nie wierzę w żaden brexit,ale wiara tu nie ma nic do rzeczy.
    Ktoś powie poczekać do piątku ale w piątek możemy być 100 pkt wyżej niż dzisiaj jak nie bedzie brexitu a to zmarnowane połowa ruchu jaki zakładam.Inny wariant to kupować ze stopem ale jakim , w tym wariancie może być marazm do czwartku i wybijanie stopów- to takie moje przemyślenia a może ktoś ma inne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *