Komentarz przed ….

Wczorajsza sesja miała charakter notowań „bez historii”. Indeks WIG 20 co prawda wzrósł o kolejne 0.41% do poziomu 1874 jednak w żaden sposób nie zmieniło to sytuacji na naszym parkiecie. Wielkość obrotów jaka towarzyszy nam od początku tygodnia wskazuje …..

…iż czuć już atmosferę Świąt i trudno jest się spodziewać aby w takiej sytuacji, w dniu dzisiejszym miała nastąpić jakaś przełomowa sesja. Tak na dobrą sprawę to również i na DAX nie zaszły żadne zmiany co powoduje, że dzisiejszy komentarz zamienię na złożenie wszystkim czytelnikom życzeń świątecznych.

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, bogatego Gwiazdora i przede wszystkim dobrego wypoczynku i odprężenia w cudownej rodzinnej atmosferze. 

15 Replies to “Komentarz przed ….

 1. Na DAX obrona OB i najprawdopodobniej fajny Pin Bar na 1H. Zanosi się na koniec układu korekty pędzącej i dalsza część sesji powinna upływać pod dyktando niedźwiedzi.

 2. Świąt pełnych radości,
  ciepła i niepowtarzalnej
  rodzinnej atmosfery
  a także pomyślności i samych sukcesów
  w Nowym 2016 Roku

  dla Gospodarza i Wszystkich odwiedzających tego bloga
  Rafał

  1. Mnie zastanawia jedno: Pomijam fakt fatalnego oznaczania fal bo wpisujesz sobie kompletnie tak jak ci pasuje, ale ok każdy może – natomiast co ma wynikac nawet z takiego liczenia? Coś z tego dasz rade przewidzieć? Co? Jak?

 3. Witaj KI i wesołych świąt.
  Odpowiem tak,proszę powiedz mi co jest tutaj fatalnego w określeniu fal.
  Jedyna droga do zarobieniu jakiejś kasy według mojego doświadczenia jest liczenie fal wzrostowych a najważniejsze są fale korekty.Ostatni układ jest wręcz książkowy .Można zając pozycję na S stop powyżej fali E.Oczywiście przebicie tego punktu neguje cały układ i zaczynamy liczenie od nowa.Zawsze bierzemy kilka koncepcji pod uwagę.Dodam jeszcze ze rynek zareagował na ten punkt E gdyż powstał górny cień na znacznych obrotach ,potem powolne obsuwanie.Poniedziałek zobaczymy co z tego wyniknie.Dodam jeszcze że trójkąty są ostatnim elementem zakończenia formacji.

 4. jest juz pózno ale bibi nie widzisz ze oznaczyłes 5 do góry a teraz co proponujesz to jak dla mnie równiez ciemna magia to co to jest według ciebie teraz to abcde …???? zaznaczyłe s impuls jako 5 a teraz nic z tego nie kumam ..moze jaśniej to wytłumaczysz???

 5. Witaj LONG
  Zaznaczyłem pełno 5 impuls.Tylko nie wiemy czy to jest fala c w korekcie pędzącej(która zawsze jest 5), czy fala 1 w większym impulsie . Na tą chwilę ja gram pod ten układ,ja odstawiam fale C potem spadki.oczywiście mogę się mylić .To co oznaczyłem to korekta złożona podwójna A,B,C POTEM X zawsze jest dowolna trójka,i trójkąt (w tym przypadku rozwarty).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *