Analiza weekendowa 14-18.12.2015

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Jednocześnie z racji tego, iż jest to ostatnia weekendowa przed świętami a może nawet i ostatnia w tym roku (tego jeszcze nie wiem), pozwoliłem sobie złożyć wszystkim czytelnikom i słuchaczom życzenia, które zamieszczam w trzeciej części to jest na koniec odcinka o rynku walutowy.
Równocześnie informuję, iż w sobotę zamieściłem artykuł na wywołanie mocnej dyskusji.

Na początek indeksy giełdowe:

[youtube]https://youtu.be/GZ70dmT_UN8[/youtube]

Pora na spółki z WIG 20:

[youtube]https://youtu.be/0J4fD37lRZU[/youtube]

I na koniec rynek walutowy:

[youtube]https://youtu.be/auHjdX9FPJA[/youtube]

20 Replies to “Analiza weekendowa 14-18.12.2015

 1. dla przypomnienia , patrzac na nową serie H pasowałaby jeszcze jedna podfalka ,do 1884, ,albowiem tu wypada 0,886 formacji spadkowei sharka, oraz na 1min. zasięg ORGR-a ,ale i tak rynek zrobi po swojemu.

  może więc czas na zjazd ?

  1. Ja mieszkam i też nie wiem o co chodzi ale ten Pan to chyba przedstawia jakieś teorie spiskowe. Kłócili się wcześniej , kłócą się teraz a rynek z wyprzedzeniem to wszystko dyskontuje .

   1. Obyś miał rację Severyn .Media na wyspach sporo o tym piszą już tyle czasu i z taką pompom jakby trwał w Polsce stan wojenny . Żeby tylko nie skłócili narodu , bo jak ludzie do gardeł sobie skoczą to dopiero wasz grajdoł się posypie . Właśnie zamknąłem jedną z trzech S na gbppln braną po 6,08 . Do pozostałych dwóch obniżam stoplos na 6,98.

  1. Na pewno zaczną od obniżki stóp i na krótką metę to ucieszy gpw i obligi.
   Ale jak złoty zacznie się znowu upadlać to już niekoniecznie.

   1. Koleś ma naprawdę nie po kolei z rozumem. Przypomina mi mojego starego wujka do którego nic nie trafia. Nie sądziłem Darku że z tobą też jest tak źle.

   2. To nie są teorie spiskowe tylko rzeczywistość. Od kiedy niemieckie gazety, niemieccy politycy zaczęli krzyczeć głośniej niż nasza opozycja wszystko stało się jasne.

    1. Ma Pan racje co to tego, że to jest RZECZYWISTOŚĆ, niestety ale tak jest. Jak można nie zauważyć zmian w plugawych wypowiedziach , których media używają do ogłupiania i szczucia przeciw… . Nie da się porostu nie zauważyć tego co i jak było przekazywane m.in. z „TELEWIZJI”a co się dzieje teraz i z dnia na dzień próbują wszystko wyolbrzymić do tego stopnia, że zaczną się pojawiać co raz to nowe pomysły, na tyle bezczelne, że nie sposób przewidzieć wydarzeń finałowych . Rzeczą oczywistą jest działanie jakie ma na celu zrobienie przecieru z mózgu 80-90% społeczeństwa.
     Ważne, żeby działało na stado , wówczas wystarczy delikatnie „kogoś” szturchnąć , zaczepić i się worek rozwiąże. A wtedy to już tylko z górki…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *