Analiza weekendowa 19-23.10.2015

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”, która dzisiaj również podzielona jest na 3 bloki video a więc: indeksy, spółki, waluty.
Zachęcam do wpisywania w komentarzach swoich spostrzeżeń dotyczących rynków giełdowych i udziału w dyskusji jaką prowadzimy cały tydzień.

Na początek indeksy giełdowe.

[youtube]https://youtu.be/cOOxqUqJ63g[/youtube]

Kolejna porcja analiz na temat spółek z indeksu WIG20.

[youtube]https://youtu.be/8ObZexaMsnA[/youtube]

I na koniec rynek walutowy.

[youtube]https://youtu.be/ZSk9PbeBPV4[/youtube]

14 Replies to “Analiza weekendowa 19-23.10.2015

 1. Witam.
  Ja odnośnie Eur/Usd oczywiście Pana zeszło tygodniowa analiza potwierdziła się 🙂 i jest jeszcze jedna ważna rzecz którą widać na układzie tyg. – wybicie z trójkąta dołem (niestety ja obstawiałem górą 🙁 ) no i mocna tyg. czerwona świeca:
  Ja tak to sobie rozliczam w 1W
  http://invst.ly/b1co
  Pozdrawiam

  1. Powiem szczerze, że dla mnie to jakieś dziwne rozwiązanie a juz co najmniej pomieszane oznaczenia w kwestii „rzędu” poszczególnych fal. Trudno jest mi ruch w trójkącie rozpatrzeć jako impuls bo tam sa wyraźne 3-ki a TUP gdyby miał być to powinny być 5-ki.

 2. Darku,jeśli by uznać,że jesteśmy o jeden krok dalej przed indeksami bazowymi,czyli sp 500 lub dax to nasza giełda byłaby na szczytach szczytów ,czyli very very high,niż jest

  Raczej widzę to tak ,że nasz banan jest 100 kroków do tyłu co się wyraża poziomem wig 20 sprzed 6 lat

  ja rozumiem ,że mówisz o lokalnych ruchach-korektach i wzrostach..ale gdyby tym rozumowaniem iść to musimy zacząć gnać by dogonić

  1. No dobrze że napisałeś to ostatnie zdanie bo chyba wyraźnie mówiłem o co mi chodzi. A co do tego gnania, to kwestia wystudzenia „emocji” związanych z wyborami i tego co będzie się działo w tym tygodniu u innych.

 3. Jeśli założymy, że wzrost na Dax to korekta to poziomy powyżej 10800 to dobra okazja do S. Korekta wygląda na ukończoną do tego idealne poziomy jakie osiągnął indeks. Na razie tak zakładam i otwieram S 10810 stop 10860

  1. Mimo wszystko wygląda mi to na szczyt na Daxie przynajmniej na razie . Prawdopodobnie będę ponawiał pozycję nawet z niższego pułapu.

    1. Może klin ale ja myślę że to będzie szybki spadek i nie będzie czasu na klin. Gra jest warta świeczki bo może to być odwrócenie średnioterminowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *