Analiza weekendowa 12-16.10.2015

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj doświadczalnie w innej odsłonie. Przygotowałem 3 materiały video. W pierwszym omawiam indeksy. W drugiej części zajmuję się spółkami TOP5 i w trzeciej omawiam rynek walutowy a dokładniej 4 pary na których osobiście sam najwięcej spekuluje.
Możecie podawać w komentarzach czy też na maila jakie pary najczęściej ogrywacie i jeśli taka forma weekendowej się przyjmie i ja podołam temu wyzwaniu (bo czasu kosztuje mnie to znacznie więcej) to w następnych analizach postaram się wprowadzać te pary walutowe które Was najbardziej interesują.

Na początek analiza wykresów indeksów giełdowych.

[youtube]https://youtu.be/qJC68mjYQEk[/youtube]

W kolejnej odsłonie omówienie sytuacji na TOP 5.

[youtube]https://youtu.be/t0WwcBQCkh8[/youtube]

I na koniec rynek walutowy.

[youtube]https://youtu.be/ajrvGoLsNdY[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

18 Replies to “Analiza weekendowa 12-16.10.2015

   1. To niestety „hakerskie” zagranie. Ktoś mocno się postarał aby naszą zabawę popsuć i w ciągu 2 nocy a właściwie w ciągu kilku minut podczas 2 nocy oddał głosy z wielu adresów IP.

   1. Dzięki 🙂 fajnie przeczytać taki komentarz bo nie jestem jakimś specem ale tutaj dość dużo ciekawych rzeczy podglądam od Was.

    A tak poza tym chciałem jeszcze zwrócić uwagę na jeden wykres bo wygląda jakby chińska giełda podnosiła się z kolan , na wykresie Schanghai CO widać w ostatnim tygodniu mocne wyjscie z trójkąta i korekte znoszącą już 38,2% fali spadkowej
    d-e:
    http://invst.ly/8qwj
    Być może się mylę ale widać że Sp 500 reaguje na spadki w chinach i odwrotnie – oczywiście nie aż w takim stopniu.

   1. Czyli jak nie kijem go, to pałką (niedźwiedzia). A kiedy Grecja? Armageddony są bardziej medialne, ciekawsze, a nie tam powolna wspinaczka, co to do niej trzeba mieć cierpliwości furę 🙂

    1. Armageddony to mogą być w usa albo u helmuta. U nas była bryndza, wiec armageddon odpada. Ale nie uwierze w to, ze wig nie dojdzie na 60k, tam trojkat ma mnostwo miejsca, nie powinno byc jaj. No ale to malymipewnie pojdzie, a bluczipy korektą up.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *