Analiza weekendowa 12-16.10.2015

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj doświadczalnie w innej odsłonie. Przygotowałem 3 materiały video. W pierwszym omawiam indeksy. W drugiej części zajmuję się spółkami TOP5 i w trzeciej omawiam rynek walutowy a dokładniej 4 pary na których osobiście sam najwięcej spekuluje.
Możecie podawać w komentarzach czy też na maila jakie pary najczęściej ogrywacie i jeśli taka forma weekendowej się przyjmie i ja podołam temu wyzwaniu (bo czasu kosztuje mnie to znacznie więcej) to w następnych analizach postaram się wprowadzać te pary walutowe które Was najbardziej interesują.

Na początek analiza wykresów indeksów giełdowych.

[youtube]https://youtu.be/qJC68mjYQEk[/youtube]

W kolejnej odsłonie omówienie sytuacji na TOP 5.

[youtube]https://youtu.be/t0WwcBQCkh8[/youtube]

I na koniec rynek walutowy.

[youtube]https://youtu.be/ajrvGoLsNdY[/youtube]

18 Replies to “Analiza weekendowa 12-16.10.2015

   1. To niestety „hakerskie” zagranie. Ktoś mocno się postarał aby naszą zabawę popsuć i w ciągu 2 nocy a właściwie w ciągu kilku minut podczas 2 nocy oddał głosy z wielu adresów IP.

   1. Dzięki 🙂 fajnie przeczytać taki komentarz bo nie jestem jakimś specem ale tutaj dość dużo ciekawych rzeczy podglądam od Was.

    A tak poza tym chciałem jeszcze zwrócić uwagę na jeden wykres bo wygląda jakby chińska giełda podnosiła się z kolan , na wykresie Schanghai CO widać w ostatnim tygodniu mocne wyjscie z trójkąta i korekte znoszącą już 38,2% fali spadkowej
    d-e:
    http://invst.ly/8qwj
    Być może się mylę ale widać że Sp 500 reaguje na spadki w chinach i odwrotnie – oczywiście nie aż w takim stopniu.

 1. Jesli chcemy robic dużego motyla to juz musimy ruszać w góre . kazdy przestoj lub zachwianie od dzisiejszego popoludnia przekreśli motylka.

   1. Czyli jak nie kijem go, to pałką (niedźwiedzia). A kiedy Grecja? Armageddony są bardziej medialne, ciekawsze, a nie tam powolna wspinaczka, co to do niej trzeba mieć cierpliwości furę 🙂

    1. Armageddony to mogą być w usa albo u helmuta. U nas była bryndza, wiec armageddon odpada. Ale nie uwierze w to, ze wig nie dojdzie na 60k, tam trojkat ma mnostwo miejsca, nie powinno byc jaj. No ale to malymipewnie pojdzie, a bluczipy korektą up.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *