18 Replies to “Prawdopodobna przerwa jednodniowa.

  1. „Końskie dawki” wit C to własnie moje lekarstwo na wszelkie przeziębienia. Zamiast tracić kupę kasy na lekarstwa i truć się nimi już jakiś czas temu wybrałem wit. C o której specjalnie milczą w środkach masowego przekazu aby koncerny farmaceutyczne nie zbankrutowały. A na wszelkie sprawy związane z katarem czy zatokami stosują zwykły olejek kamforowy. To co różne leki z apteki za kwotę ok. 150 zł nie mogą wyleczyć w dwa tygodnie olejek leczy w 2 -3 dni.

   1. Czekać aż zaczniemy odbijać, poza tym nie stoimy tylko spadamy i nie ma co walczyć z trendem i zaklinać wzrosty. Jutro szansa na wyhamowanie po luce, w sumie tak byłoby najkorzystniej.

 1. Ciezka sprawa sie zrobiła. Darek rób analize 🙂 Ida tym najwezszym mozliwym kanałem narazie jednak, ale szanse byków nie przepadły. Wig20usd powinien bronic oraz nie wiem jakim cudem fala c na bankach nie pojdzie na 345 pkt.. niemozliwe.

   1. wybicie z trójkąta najczęściej realizuje się w głównym kierunku trendu, więc z tego co rysujesz to wyjście nastąpi dołem.

  1. I to jest najbardziej niepokojące, jeśli jeszcze dołączymy do tego współczynnik byków do niedźwiedzi 50-25 to sytuacja może nie być tak oczywista.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *