Analiza weekendowa 14-18.09.2015

Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka „Analizy weekendowej”. Równocześnie chciałbym poinformować, że w końcowej części video zwracam uwagę na ciekawą zależność i wynikającą z tego prognozę dla indeksów.
Chętnych, którzy jeszcze tego nie uczynili, zapraszam do wzięcia udziału w sondzie wyborczej zamieszczonej w górnym, prawym rogu bloga.

[youtube]https://youtu.be/7ar3WiwvL8M[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

14 Replies to “Analiza weekendowa 14-18.09.2015

 1. Uwagi: 1) PEO nagadałeś sie dużo, a źle pokazane fale (a-b-c) podważają cay dalszy wywód. Bo tam nie jest wykończone abc tylko dopiero a,b i kawałeczek c a więc rura w góre. 2) Dax „nie ma powodu do wzrostu” hmm a wykończonego abc nie widzi? Góra pod 11k. 3) Jak ja sie ucieszyłem na SP że wreszcie liczysz fale dobrze przy wskazaniu ABC. No to kurde ten dalej z tymi piątkami…

  1. Na PEKAO nie liczyłem fal, wskazywałem raczej na trójki, na DAX nie wiem zbyt o co Ci chodzi z tym abc? Tym bardziej nie zrozumiałym jest Twój wpis dotyczący S&P (osobiście nie wiedząc dokładnie jak tam dokładnie policzyć fale wskazałem na warianty) ale to wychodzi z tego, że jedyne co potrafisz to napisać kilka wywodów a nie pokazać tego na wykresie. Szkoda bo mogłoby to być pouczające. Nie twierdzę, że nie masz racji ale trudno jest ją przyznać na podstawie „bla, bla, bla…” bez wykresu.

    1. Qba stajesz się chamski i najlepiej zrobisz jak się wyprowadzisz na jakiś czas aż nabierzesz dystansu. Zrozumieć to Ty musisz, że posługujesz się tylko innymi analizami bo sam najprawdopodobniej nie potrafisz nic sam wywnioskować.

   1. Wykresy ty rysujesz i robisz to dobrze. abc na dziennym daksie widoczne jak byk, wiec 99% na wzrosty. SP ABC dobrze pokazałeś i nie szukajcie tam piatek bo to zgubne. Teraz czas na abc wzrostowe.

 2. nie słuchałem niedzielnej rozrywki ale czy ktos z słuchających wie po tej analizie jak zagrać na chociaż 1 instrumencie w poniedziałek ?

 3. Witam.
  Panie Darku analiza treściwa i dobitne wytłumaczenie na czym opierają się pańskie analizy szczególnie podoba mi się wyznaczanie trendu metodą „overbalance”.
  Koleracja Eur/Usd z Dax-em też ciekawe spostrzeżenie.
  Pozdrawiam

 4. 97 sposrod 245 głosujacych tutaj to jacyś samodestrukitorzy psia mać. Albo chcą wojny z imigrantami pod blokiem swoim albo ich w ogródku jak w Grecji to jest, albo chcą byc tak nowoczesni że bezgotówkowo ich banki od jedzonka odetną. Ludzie myślcie trocheż!

 5. Wychodzi mi cos takiego i tego sie bede juz trzymał: 2-3 tyg idziemy na 2260. A potem jeszcze w tym roku zobaczyć powinnismy 1940. Dax pod 11k moze ale nie musi .. 10400 tez wystarczy jakby coś.

  1. Spędza mi sen z powiek. Najwyraźniej trener nie potrafi sobie poradzić. Biorę jednak pod uwagę możliwość, że jak nie wiesz o co chodzi to zawsze chodzi o kasę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *