Analiza weekendowa 24-28.08.2015

Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka „Analizy weekendowej”, w której pokazuje jak wyglądają rynki i czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach oraz tygodniach.
W drugiej części materiału daję pod dyskusję ciekawy temat więc tym bardziej zachęcam do całościowego obejrzenia „weekendowe”.

[youtube]https://youtu.be/-YyjEaHKdIk[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10 Replies to “Analiza weekendowa 24-28.08.2015

 1. witam,
  odnośnie ewentualnego krachu na rynkach finansowych zastanawiającym jest fakt, że coraz częściej tego typu sugestie płynął z ust różnego rodzaju komentatorów i analityków wypowiadających się w wielu branżowych serwisach m.in. reuters, bloombergtv czy cnbc. Nawet ostatnia okładka bloomberg businessweek wiele mówi http://www.bloomberg.com/businessweek.
  Ciekawe czy w 2007 roku również pojawiały się podobne sugestie

  1. Skoro jest taka systematyczność cykliczna to dlaczego mamy się dziwić, że pojawiają się takie sugestie?

   1. może dlatego, że tzw. „krach” trudno jest przewidzieć a na rynkach większość się myli. „Czarny łabędź” to z istoty definicji zjawisko nieprzewidywalne. Można tylko mówić o ewentualnych symptomach spowolnienia gospodarczego o którym mówią dane z gospodarki. Cykliczność może być takim czynnikiem ale nie musi. To co wydarzało się w przeszłości może mieć miejsce kolejny raz ale nie jest to warunek sine qua non

 2. Myślę Darku ,że pytanie o S&P było by zasadne gdyby faktycznie ten indeks wszedł w konsolę,ale że nie wszedł to równie dobrze można zadać pytanie ile w tej fazie jeszcze będzie spadał.Tak czy inaczej oba warianty(ten z bessą i ten z hipotetyczną piątą w usa) nie wróżą dobrze „voice of Poland”

 3. Analiza rzeczowa ,konkretna, albo taki scenariusz, albo taki .wszystko w miarę rozsądku ,choc twoj lech bez rozsadku bez formy co mi i calemu Szczecinowi przysparza wiele radosci to taka mala uszczypliwosc z mojej strony .ha ha

  1. a poza spadkiem albo wzrostem znasz jeszcze inny kierunek na giełdzie

   niedźwiedź stał się BYKIEM , ciekawe jak INI eksploduje w tym tygodniu ,

   tak czy siak bez sprawdzenia dołka i potwierdzenia się nie obejdzie ,

 4. już prawie jesteśmy na FW 20 przy 200 godzinnej średniej , 5 raz będziemy się z nią mierzyć , na razie było 4:1

  2170 średnia na dzisiaj i opada ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *