Analiza weekendowa 20-24.07.2015

Zanim zaproszę do „weekendowej” chciałbym poinformować, że utworzyłem nową zakładkę na blogu „Forex” gdzie w miarę możliwości czasowych będę zamieszczał ciekawe układy rynkowe na parach walutowych.
Teraz zachęcam już do obejrzenia „weekendowej”, w ostatniej części przedstawiam dzisiaj kilka ciekawych układów na EURUSD.

[youtube]https://youtu.be/Th0SZwMEGyQ[/youtube]

6 Replies to “Analiza weekendowa 20-24.07.2015

  1. Darku,super wyczerpująca analiza,wspomniałeś o potencjalnym podwójnym szczycie na kghm w długim terminie i tym trochę humorystycznym zero złotych (byłby to najczarniejszy humor jaki znam),ale bliższy mi jest w średnim terminie podwójny lub już poczwórny szczyt na wig 20 przy 2550-2600,który od lat okazuje się nie do przebicia ,co wprawni inwestorzy wykorzystywali do gry na krótko.2300 owszem w krótkim terminie może być pierwszą wskazówką do korekty,ale sygnał odwrotu od słabości da dopiero 2550 co na tą chwilę przy zachodnich indeksach na szczytach wydaje się byś nie do zrealizowania.

    1. W długiej perspektywie to oczywiście że poziom 2550 a nawet 2630 ale dzisiaj myślenie o takich poziomach jest mocno nie na miejscu:)

    1. no bo w długim terminie tylko te 2 rzeczy oddzielają zarabiających od dawców 🙂 można mieć rację i nie mieć pieniędzy, a można nie zawsze mieć rację i zyski, bo najważniejszy jest moment wyjścia, a nie wejścia w rynek 🙂

  2. Witaj
    Ciekawi mnie twój punkt widzenia względem ropy ?
    Dzieki za ewentualne podzielenie sie myślami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *