15 Replies to “Analiza weekendowa 22-26.06.2015

 1. Moim zdaniem nie ma możliwości, aby prawdziwa bessa (nie mówię o mocnych korektach – takich jak ta w Eurolandzie po silnym ruchu wzrostowym z początku roku) rozpoczęła się, gdy rynek ma dostać ponad 1 bln euro do polowy przyszlego roku. Tak więc należy zakładać, że spadki obecne od 2 m-cy są sezonową korektą wcześniejszych mocnych wzrostów. Sprawa Grecji to katalizator tej korekty, a nie prawdziwa przyczyna, choć jak widać rynek lubi ten pretekst do wywoływania ruchów. Dodam, że nie tak dawno bardzo dużo głosów było za wzrostami (w tym i mój), co mnie niepokoiło. Dzisiaj nastroje są dużo bardziej stonowane, dzięki tej korekcie właśnie. A wielu mówi, że jak pozostaniemy w trendzie bocznym to będzie duży sukces byków. No cóż – ja zakładam, że jednak bessy mieć nie będziemy jeszcze teraz.

 2. Widzę, że zaczyna nam się letnia hossa. Na WIG potrójna pozytywna dywergencja RSI, mWIG40 tak samo, sWIG80 na dolnym ograniczeniu kanału wzrostowego i 50% zniesienia fali wzrostów. Piękne strząśnięcie z samego rana.

 3. To ładujcie już długie chłopcy, na co czekacie ???( tyczy się to proroków widzących książkowe układy i strzelających na ślepo )
  Myślę, że 2210-2220 jeszcze liźnie.

  1. Ty też miałeś racje.
   teraz będzie można szukać jakiś ciekawych poziomów na wejścia, ja już w kolejce od jakiś kilkunastu dni na poziomach które wydają się idealne z mojego punktu widzenia, myślę, że dziś do zrobienia ten poziom. ale co dalej to sie okaże.

 4. Moim zdaniem idealne poziomy do wejścia w L będę po wybiciu dolnej konsoli. Na razie większej korekty brak i może być tak że jej po prostu nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *