Analiza weekendowa 18-22.05.2015

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Z racji, iż miniony tydzień na naszej giełdzie miał „bardzo płaski” charakter to video jest chyba najkrótsze z wszystkich dotychczasowych.
Jednocześnie chciałbym wszystkich poinformować, że w przyszłym tygodniu „weekendowej” najprawdopodobniej nie będzie ponieważ od piątku do niedzieli spędzam czas na Konferencji Wall Street 2015 w Karpaczu. Plan ciekawych wydarzeń jest tak napięty, że raczej nie będzie czasu na przygotowanie „weekendowej”. A teraz zapraszam już do oglądania.

[youtube]https://youtu.be/ZHF73T2yHVM[/youtube]

4 Replies to “Analiza weekendowa 18-22.05.2015

    1. Wszyscy uciekli bo tydzień temu (lub 2) w weekendowej było liczenie 3 w 3 w 3 w góre zarówno wig20 jak i dax miał bez czarnej świecy pędzić w góre 🙂 Ja mówiłem że to było na pewno błedne liczenie fal, ale mnie sie tu gnoi 🙂

      1. Nikt Cię tu nie gnoi to po pierwsze, po drugie zawsze piszesz jakieś tezy nie poparte niczym z wyjątkiem Twojej wyobraźni, po trzecie nie wiem co się takiego niby stało że wieszczysz iż to co podawałem jest już przekreślone, a po czwarte, wracając do pierwszego, jak chcesz aby Cię traktować zupełnie poważnie to zademonstruj swoje umiejętności w sposób konkretny. I jeszcze jedno nie wrzucaj do jednego wora DAX i WIG20 bo tak tu nikt nie przedstawiał a na pewno nie ja. Wszystko możesz sobie odtworzyć i nie siać NIEPRAWDY w stylu Peło czy TVN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *