11 Replies to “Analiza weekendowa 11-15.05.2015

 1. Tam na Daxie to ja nie byłbym takim optymistą , małe orgr tak ale pamiętajmy, że jest tam ciągle duży RGR w wybitą linią szyi i w tej chwili jedynie powrót . Cały RGR wygląda jak korekta ale miejsce w którym to się rysuje może świadczyć o odwróceniu przynajmniej średnioterminowym ( kilka miesięcy)
  Przypomnę mój wykres z 16 kwietnia

  http://www.bankfotek.pl/view/1894409

  Mamy tam doji a potem objęcie w kluczowym miejscu ( dla mnie to jest objęcie bo cena spadkiem obejmuje poprzednią świecę ) Do tego dochodzą pozytywne prowzrostowe komentarze na wielu blogach . Ja tam pozytywów wielu nie widzę. U nas też niebezpiecznie, do pełni szczęścia w braniu S brakowałoby jeszcze jednej fali wzrostowej ale czy będzie czort wie.

  1. Oczywiście duży RGR jest jeszcze w grze ale jego „wypełnienie” ma miejsce w układzie korekty czyli trzech fal, które mają malutkie szanse na zrealizowanie jego zasięgu. Jeśli chodzi o Objęcie to oczywiście go nie ma. Otwarcie czarnej świecy jest kilkanaście pkt. poniżej zamknięcia białej. Ja taki układ przyjmuję jako korektę która ma miejsce w 90% po takim połączeniu świec. I przypomnę jeszcze jedno, mianowicie dopiero wybicie linii szyi ORGR które byłoby jednoznaczne z negacją RGR da ostateczne wskazania na realizację scenariusza wzrostowego.

 2. Panowie,
  Mamy korektę płaską po wzroście i póki co nie ma co bić piany, tylko poczekać na wybicie albo wyłamanie z krótkoterminowej konsolidacji.

 3. czyli wniosek jest taki,że póki 2500 na wig 20 się broni,nie ma mowy o podwójnym szczycie,co jest jak dotychczas tylko gdybaniem

 4. „Jak sie ma nasze 80 pkt do 800 na dax to kazdy widzi” – no niestety jeszcze nic nie widać, omawiasz to tak, jak gdyby juz zaistniało, a jestem pewny ze tak nie bedzie, bo liczenie fal jest nieprawidłowe.

  1. Twoja pewność jest porażająca tylko jakoś nigdy nie miałeś odwagi wstawić wykresu z konkretami. Jak to zmienisz to będziemy mogli podyskutować a tak nie pozostaje mi nic innego jak przemilczeć Twoja pychę.

   1. Musiałbym to zrobić w taki sposób, aby nie ujawnić zbyt cennej wiedzy tajemnej, z której czerpię profity. Ale zawsze moge cos wkleić- zastanowić sie obiecuje 🙂

 5. ready to pump ? go go go 🙂 czekamy na fajerwerki w górę ale musi usakowo z kasy z daxa pociągnąć w górę – do 2200 powinni dać radę na sępie i u nas rajdzik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *