9 Replies to “Analiza weekendowa 23-27.02.2015

 1. jedyny komentarz do tego nagrania to Panowie łapacze szczytów- to jest wiadro zimnej wody na rozpalone głowy i pozycje S…rozsądek przede wszystkim na pierwszym miejscu i SL dla ochrony kapitału gdyby poszło coś nie po myśli.. przy okazji jeśli to nie tajemnica Panie Darku co to za konferencja-szkolenie w tej Warszawie będzie w przyszłym tygodniu czy tam Pan będzie jako wykładowca czy jako słuchacz ???

  1. Jako słuchacz. Człowiek musi się uczyć całe życie a w tym wypadku chodzi o scalping na Forex.

 2. Dariusz,
  Dziękuje za analizę SWIG80.
  Widzę to podobnie. Warto też zauważyć, że jesteśmy również, na spadkowej lini pociagniętej od szczytów z końca 2013r. Zobaczymy co pokaże korekta (jesli teraz wystapi).
  Pozdrawiam,

  1. Po osiągnięciu szczytu i zainicjowaniu korekty, pierwsze zejście szacuje do około -1,50%.
   Tak więc nawet jeśli jeszcze trochę podpełzamy to korekta i tak powinna szybko sprowadzić indeks poniżej obecnych poziomów.

 3. 8 tygodni w górę to jeszcze 2 tygodnie , bo tak nasz rynek chodzi , 8 tygodni w górę i potem korekta , chyba że będzie mega wystrzał nad linię trendu to wzrosty do maja

 4. Do 11 marca nic znaczącego sie nie powinno dziać. A jak podadzą konkrety w sprawie frankowiczów to kto wie w którą stronę wystrzelimy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *