Analiza weekendowa 26-30.01.2015

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Znajdziesz w niej to wszystko co przedstawiam co tydzień i jeden dodatkowy element, który jest bardzo ważnym w świetle przyszłości naszej giełdy. Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami opartymi na konkretach.

[youtube]http://youtu.be/CI9pq51Qw_g[/youtube]

12 Replies to “Analiza weekendowa 26-30.01.2015

 1. W pierwszych słowach mego postu chciałbym wyrazić słowa nawiekszego uszanowania i uznania dla małżonki gospodarza. Sądząc z tempru głosu jak i zmiany terminu prelekcji, Szanowna Małżonka musiala wyrazić wysokie niezadowolenie z hobby / pracy gospodarza. Chcialbym Ją jednocześnie zapewnić, że w/w praca jest wielce pomocna dla szerokiego grona czytelnikow. Na sumę nie uczeszczam, więc zmiana terminu jak i tempo prezentacji nie jest dla mnie najmilsza. Osobiscie preferowalem poprzednią wersję, choć jakość techniczna nagrania bardzo na plus.
  Rozumiem większość argumentów za spadkami, ale mimo wysilkow nie jestem w stanie dostrzec linii trendu wzrostowego na wig 20 od 2009 roku.
  Kończąc jeszcze raz chciałbym wyrazić slowa uznani dla cierpliwości i wyrozumiałości Małżonki, ktora pozwala nam maluczkim na chwilę niedzielnej refleksji.

 2. Jedni piszą ze hossa idzie inni ze spadki chaos jest i tak naprawdę chyba trzeba poczekać na jakieś bardziej klarowne sygnały. Prawda jest taka ze Mario sypie niezłą kasą i od marca coś zacznie się dziać.

 3. Odnośnie indeksu WIG-Banki wystarczy poczekać do wtorku (3luty br.) gdyż to właśnie wtedy rusza publikacja raportów z GPW. Na pierwszy ogień idzie BZWBK. Może to być wskazówka do kolejnych raportów banków wchodzących w skład tego indeksu.

  1. Zgadza się ale to po prostu nie chciało się przyjąć a z 50 głosów trudno wyciągać jakieś logiczne wnioski.

 4. Myślę ze grono osób, które ogląda te analizy traktuje je również edukacyjnie. W związku z tym sugeruje każdorazowo przy analizie wykresu umieszczanie pod nim słupków wolumenowych. Uważam ze bardzo dobrze uzupełnia to formacje odwracające trend czy wskazywanie fal Elliotta lub akcje popytowo-podazowe na oporach i wsparciach

 5. Popieram Pańską decyzje przełożenia na sobotę analizy z podziękowaniem za jej kontynuację a nie zawieszenie.Podziwiam jednocześnie entuzjazm jaki emanuje z Pańskiego głosu,co świadczy że wklada Pan w te anlizy dużo serca,a więc rodzina ma prawo być trochę zazdrosna.W imieniu wszystkich czytelników proszę wiec ją o dużą wyrozumiałość.Dzękuję!

 6. Dziękuję Panu za to co Pan robi,oglądam od kilku miesięcy wszystkie analizy,sobota to lepszy termin,jest więcej czasu, daje pan wiedzę -uczę się od pana i za to wielkie dzięki.pozdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *