Analiza weekendowa 19-23.01.2015

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej” i dzielenia się swoimi uwagami na temat sytuacji technicznej omawianych instrumentów finansowych. Dzisiaj powraca analiza EUR/USD a na początek przedstawiam bardzo ciekawą kwestię dotyczącą tej pary.

[youtube]http://youtu.be/ZfusPgMFMIY[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

16 Replies to “Analiza weekendowa 19-23.01.2015

 1. w Parkiecie na ten tydzień 4 asiorów którzy prognozowali spadki na mijający tydzien teraz jak jeden mąż prognozują wzrosty , zobaczymy czy znów antywskaźnik idealny ,

  MIEDŹ pikuje , w 2 sesje -6%

 2. już po korekcie Panowie. Ostatnio za dużo esek w zestawieniach się pojawiło a to co u Darka widać w tabelce S do L to jakaś parodia 🙂 gramy na północ.

 3. Będziecie sie kłócić niepotrzebnie przez najbliższy czas, a wykres będzie sie kręcił w kółko aż do kwietnia w przedziale 2200-2400. Wtedy dopiero czas na potężny ruch, kwiecień-maj.

  1. A kto tu się kłóci? Mamy proroka „kj”, który trafił może z ceną na franku (z terminem już w żaden sposób) i cieszymy się, że już dzisiaj wiemy co będzie za miesiąc, dwa a nawet za rok. 🙂

   1. ostatnio pisał o poziomie 2200-2700 ale fusy pokazały dzisiaj od 2200-2400 🙂 Wróżbita Maciej przy nim to pikuś hihi

    1. Co do franka Darek to po 1) a tv kazdy znany analityk pisał że nikt sie nie spodziewał takiego wyskoku, więc ja chyba jestem jedyny i ty mi swiadkiem, więc nie neguj moich umiejętności tak usilnie. po 2) co do terminu to jeszcze nei minął a ty juz negujesz? Zapewniam cie za w podanym terminie właśnie tam będzie, poczekaj.

     Co do wig: tak pisałem i nadal jest taka możliwość na wykresie, jednak uzupełniłem niedawno informację, że zalezne to jest od pomocy frankowiczom, a tego nie jestem w stanie przewidzieć. WIęc odpowiem ci dopiero w kwietniu-maju co i jak. Do tej pory raczej nic nie bedzie wiadomo. A to jest też cenna uwaga dla graczy.

     1. Dodam jeszcze że WIG20 jest w obecnym okresie jednym z najtrudniejszych instrumentów do grania i przewidzenia na rynku jakie obserwuje i dlatego mnie tam nie ma. Wytrzepią i byki i niedźwiedzie tak wg mnie wynika z wykresu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *