Analiza weekendowa 19-23.01.2015

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej” i dzielenia się swoimi uwagami na temat sytuacji technicznej omawianych instrumentów finansowych. Dzisiaj powraca analiza EUR/USD a na początek przedstawiam bardzo ciekawą kwestię dotyczącą tej pary.

[youtube]http://youtu.be/ZfusPgMFMIY[/youtube]

16 Replies to “Analiza weekendowa 19-23.01.2015

 1. w Parkiecie na ten tydzień 4 asiorów którzy prognozowali spadki na mijający tydzien teraz jak jeden mąż prognozują wzrosty , zobaczymy czy znów antywskaźnik idealny ,

  MIEDŹ pikuje , w 2 sesje -6%

 2. już po korekcie Panowie. Ostatnio za dużo esek w zestawieniach się pojawiło a to co u Darka widać w tabelce S do L to jakaś parodia 🙂 gramy na północ.

 3. Będziecie sie kłócić niepotrzebnie przez najbliższy czas, a wykres będzie sie kręcił w kółko aż do kwietnia w przedziale 2200-2400. Wtedy dopiero czas na potężny ruch, kwiecień-maj.

  1. A kto tu się kłóci? Mamy proroka „kj”, który trafił może z ceną na franku (z terminem już w żaden sposób) i cieszymy się, że już dzisiaj wiemy co będzie za miesiąc, dwa a nawet za rok. 🙂

   1. ostatnio pisał o poziomie 2200-2700 ale fusy pokazały dzisiaj od 2200-2400 🙂 Wróżbita Maciej przy nim to pikuś hihi

    1. Co do franka Darek to po 1) a tv kazdy znany analityk pisał że nikt sie nie spodziewał takiego wyskoku, więc ja chyba jestem jedyny i ty mi swiadkiem, więc nie neguj moich umiejętności tak usilnie. po 2) co do terminu to jeszcze nei minął a ty juz negujesz? Zapewniam cie za w podanym terminie właśnie tam będzie, poczekaj.

     Co do wig: tak pisałem i nadal jest taka możliwość na wykresie, jednak uzupełniłem niedawno informację, że zalezne to jest od pomocy frankowiczom, a tego nie jestem w stanie przewidzieć. WIęc odpowiem ci dopiero w kwietniu-maju co i jak. Do tej pory raczej nic nie bedzie wiadomo. A to jest też cenna uwaga dla graczy.

     1. Dodam jeszcze że WIG20 jest w obecnym okresie jednym z najtrudniejszych instrumentów do grania i przewidzenia na rynku jakie obserwuje i dlatego mnie tam nie ma. Wytrzepią i byki i niedźwiedzie tak wg mnie wynika z wykresu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *