Analiza weekendowa 15-19.12.2014

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Z racji, iż będzie to najprawdopodobniej ostatnia analiza w tym roku, życzę wszystkim Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2015!

[youtube]http://youtu.be/YAdCePGZhUQ[/youtube]

 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

18 Replies to “Analiza weekendowa 15-19.12.2014

    1. Byłoby świetnie gdybyś napisał ile czasu potrzebowałbyś na wypowiedzenie analizy jednego wykresu ? 1 min. 2 min. może 3 min.?

  1. Dariusz albo i inni. Dlaczego po rolowaniu w usa kontrakty fut mają taką samą wartość jak kasowy ? zawsze fut były 6 pkt niżej od kasowego a tutaj są po równo. O co chodzi ? 🙂

  2. Wesołych Swiąt i Udanego nowego 2015.
    Darku dolec do złotego Ciekawie tam już się zrobiło.Może analiza walut w Sylwestrowym wydaniu.

    1. To jest nic kolego. Za rok zobaczysz ok 6zł za euro, 5zł za franka i 5zł za dolara. Zapamiętam sobie ten wpis w ostatnim dniu roku, łatwo go odnajdę i będe wklejał niedowiarkom 🙂 Ja zapakowany w waluty.

  3. z nowym rokiem z nowym rajdem korelacja z rynków DM zaraz znajdzie przełożenie na rynku EM – czekamy na wybicie w górę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *