Analiza weekendowa 24-28.11.2014

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Równocześnie przypominam o ankiecie na temat indeksu WIG20. W ostatniej ankiecie „politycznej” pokazaliście, że potraficie. ilość głosów oddanych była niemal dwukrotnie większa od tej którą zazwyczaj oddajecie na ankietę „indeksową”. Czyżby to polityka miała większe „branie” od giełdy na blogu?

[youtube]http://youtu.be/ScaOhPTLrZA[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

6 Replies to “Analiza weekendowa 24-28.11.2014

  1. ale jazda na surowcach , a na forach wszędzie zaklinanie wzrostów , oj będzie się działo , czas by GRUBAS się odkrył

    1. no i qba nie popisałeś się a ja wcześniej napisałem, że się za chwilę odwrócą w drugą stronę. Gold został już twardo wzięty w ruchu up nawet do 1350 a nie spadki kolego. Taktyka a nie granie to co wszyscy widzą po referendum w szwajcarii. Chcieli Nie to mają a nie było związane ze spadkiem złotem i wzrostem akcji i proszę co mamy ? sell good news panowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *