I jak tu się obudzić?

Wczoraj z powodu awarii panelu administracyjnego nie zamieściłem komentarza i nawet nie miałem możliwości poinformować o tym. Dzisiaj jest już wszystko ok. ale poziom aktywności inwestorów oraz zmiany a właściwie ich brak w sytuacji technicznej zmusza mnie do dania sobie wolnego od pisania również w dniu dzisiejszym. Można byłoby coś skrobnąć o „intra” ale szkoda chyba czasu skoro i tak dalej wpisuje się to w schemat z przed dwóch dni.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

6 Replies to “I jak tu się obudzić?

  1. Amerykanie mają Mikołaja od 6 tygodni, a my Polacy jesteśmy tradycjonalistami i obchodzimy Mikołaja na początku grudnia. Pewnie i w tym roku do nas przyjedzie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *