Na temat wyborów.

Już tak mnie denerwują ci ludzie z gazet i tv, którzy na co dzień kłamią aby załatwiać swoje interesy, że postanowiłem zrobić sondę dla Nas i samego siebie. Dlatego proszę Was czytelnicy jak nigdy indziej – odpowiedzcie!!!!!!! Sonda jest w miejscu tej dotyczącej indeksu WIG20 czyli w prawej kolumnie bloga!

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

32 Replies to “Na temat wyborów.

 1. To ciekawe. Napisz co Cię denerwuje, bo mnie ten krzykacz co znowu przegrał i obraża psl, że smiełi miec aż tyle głosow. Co chwila nowa teoria spiskowa…

 2. witam
  p.Darku, ale konkretnie, kto robi wodę z mózgu?
  przypuszczam, że tu się różnimy ?, bo dla mnie, jest tylko jeden oszołom, ze swoją sforą,
  wieczny premier,oraz prezes

  1. No to się różnimy bo dla mnie jest ponad 400-tu oszołomów, którzy nic nie robią dla ludzi tylko wszystko próbują załatwiać na swoje potrzeby.

  2. 7 lat nic nie zrobili dla ludzi i najłatwiej czepiac sie prezesa ,dzieki mn takim jak włodzimierz i semek dlugo w tym kraju nic sie nie zmieni .przykra prawda

   1. nie wiem po co zmieniać, jest tak dobrze , jak nigdy przedtem: pensje rosna, bezrobocie maleje, firmy prosperuję, drogi się budują, ludzie mają coraz więcej samochodów. Nie jest tak?. Wieczni malkontenci niech wrócą do komuny – tam było dobrze, prawda ?

    1. Jest tak, Polska spadła na 28. miejsce w Europie, pod względem poziomu płacy realnej. Mamy 25. gospodarkę na świecie! Ta luka świadczy o tym, że nasz wzrost gospodarczy idzie w gwizdek i nie podnosi poziomu życia Polaków. Bezrobocie jak co roku sezonowo spada, do końca roku wzrośnie, swoje maksimum osiągnęło po ok. pięciu latach rządów platformy (02.2012 ok. 14,4), budowane są najdroższe na świecie drogi o infrastrukturze i jakości na poziomie Mozambiku, przy okazji bankrutuje mnóstwo rodzimych firm (wykonawcy) szczytem np. bankructwo kopalni dolomitu (jeden z podstawowych surowców przy budowie autostrad), KKSM nie otrzymała zapłaty – chodzi o ponad 60 mln zł). Średnia wieku aut spada, zastanawia tylko czy wyobrażenie o rzeczywistości czerpiesz z jeszcze innych źródeł czy tylko z mainstreamowych mediów których struktura własnościowa wiele wyjaśnia (Francja, Niemcy). Jest jak za komuny, skala propagandy w tv jest na żenująco wysokim poziomie.

 3. Darku, jeżeli tak mają wyglądać wybory, to dajmy sobie spokój z wyborami, i przestańmy się oszukiwać, że przeprowadzamy demokratyczne wybory. Niech sobie sami wybierają prezydenta i parlament w przyszłym roku, przynajmniej nie będzie to kosztowało, bo i tak te wybory nie mają już żadnego sensu. To jest kpina a nie demokracja. Po za tym my demokracji nie mamy, tylko ukrytą władzę absolutną. Jak to jest możliwe, że sondaże przed wyborami samorządowymi dają PSL ok. 5%-8%, a trakcie wyborów PSL otrzymało chyba 23% głosów, a we wczorajszym sondażu 8%? Gdzie jest ten silny Polski naród gdzie nas się bano w całej Europie?? Bo chyba nie na emigracji.

  1. Dla mnie wystarczającym było upublicznienie nagrania na którym wypowiadał się przewodniczący jednej z komisji obwodowych i powiedział,ze ludzie byli zmęczeni i głosy są źle policzone ale z tym już nic nie będą robić. Owszem tam zarządzili ponowne liczenie ale było to nagrane i był dowód. Za nic na świecie nie uwierzę, że był to pojedynczy odosobniony przypadek. O całej reszcie zamieszania szkoda mówić z PKW na czele.

   1. Dla mnie problemy z systemem liczącym głosy na 2 tyg przed wyborami sprawiły, że wynik wyborów jest przesądzony, ale nie do takiego stopnia, jak wyżej napisałem. Nawet na dwa dni przed wyborami PKW szło w zaparte, że system będzie dobry, chodź sygnały były przeciwne. Dlatego chciałbym aby wybory były ponownie przeprowadzone, ale razem z prezydenckimi. A jak nie chcą, to niech się sami wybierają.

    1. Dziwnym trafem dietę dla członków komisji podnieśli o 100% czy nawet więcej. Przypadek? Trudno jest wierzyć w takie przypadki.

     1. Dokładnie, zgadzam się. Ale cóż, Polacy mają wierzyć, że ponowne wybory to koszt nic nie zmieniający, i że to próba podważenia demokratycznie przeprowadzonych wyborów…

   2. a co to zmienia?, ci ludzie , członkowie komisji, to nikt inny, jak tylko MY!!, to są ludzie, wybrani pośród nas, tak samo posłowie, radni, itp.

    1. A to zmienia tyle, że PKW dobrze wiedziała, że system klęknie (czytaj nie będzie działał i to nieważne z jakiej przyczyny) i komisje będą znacznie dłużej pracować. Wiesz co byłoby gdyby ta sytuacja miała miejsce przy starej diecie ok. 100 zł? Katastrofa i jeden wielki bunt.

     1. tylko teraz zagadka
      PKW- od kogo, oni są?
      kto? ich tam posadził
      myślę jednak, że dobrze, że nie mamy prostej odpowiedzi, bo by dopiero było, strach się bać????????

    2. no ni e do końca , jeżeli do wyboró idzie 40 % i ktoś wygrywa i ma 26% z 40 % to w sumie ma poparcie 20% Polaków

     ja pierwszy raz nie byłem od 20 lat i się cieszę że nie musiałem głosować na tą bandę cwaniaków i idiotów , tam mało kto rozsądny idzie , KOLESIOSTWO I PRZEKRĘTASY , i piszę to ja co głosowałem na PO za pierwszym razem , ale jak nie robili co obiecali to już ich nie wybrałem , niestety nie mam na kogo głosować , tusku mnie oszukał jak nikt , w PiSie za dużo jest oszołomów typu Macierewicz i ta profesorka , PSL to kombinatory i mega cwaniaki ,

     poza tym jak oni sobie ułoża listy pod siebie to wiadomo że głosuję nie na konkretną osobę tylko na 1 na liście to ja mam to w dupie

 4. wybory niestety nie były uczciwe, a wynik PSL wydaje się wręcz nieprawodopodobny z którego wynika, że obywatele ze wsi i małych miasteczek głosowali bez omyłek, natomiast „ciemny naród miejski” zakreślał wszystkie karty, powodując tak wysoki odsetek głosów nieważnych. Tym samym proponuję rozliczać wszystkich rolników na takich samych zasadach jak wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą, a nie motywować „przejaw ewidentnej nierówności społecznej (krus, niskie podatki)” brakiem niewiedzy ekonomicznej społeczności wiejskiej.

 5. Co do wyborów jak by wybory coś zmieniały to były by zakazane , tyle jest mahlojek wyprowadzania funduszy państwowych marnotrawienia pieniedzy przez reprezentantów państwowych że aż człowiek wątpi w lepsze czasy i uczciwe podatki dla ludzi, w jakim kraju ZUS miesiecznie kosztuje tyle samo co minimalna pensja, niestety ale to wszystko dzięki naszym „wybrańcom” co innego mówią a co innego robią aby tylko się dostać do korytka a jak korytko wysycha to zawsze coś wykombinują a potencjalny Kowalski zapłaci. Zapominają że żywią sie dzieki nam a prawda jest taka ze jak tak dalej bedzie to zostaną z garstką emerytów i rencistów bo niestety ale bardzo dyża młoda społeczność opuścila i dalej opuszcza ten kraj a wszyscy wiemy z jakiego powodu napewno nie z powodu klimatu.

 6. dla mnie wynik PSL czy wygrana Hanki w wawie pokazuje ze sama demokracja powinna być zlikwidowana bo władza tworząc państwowe etaty tworzy glosy na siebie pracowników i ich rodzin

 7. mnie denerwuje to, że wszyscy wszędzie w tv i na ulicach robią ciągle z tych wyborów szum, kłócą się itd. nagabują do wybierania ale powiedzcie sami kogo? kogo wybierać, jak nie ma teraz ludzi, którym można zaufać? starują ludzie bez wiedzy, doświadczenia, którzy tylko chcą dostać trochę kasy na stołku… to mnie właśnie denerwuje…

 8. Weekend przed wyborami byłem w Polsce i pewien waszmość , który już trzecią kadencję startuje z powodzeniem, zresztą rzekł do mnie w te słowy ,, nie ważne kto głosuje tylko kto liczy ” . Aż tu oglądam ten cały cyrk w telewizji i myślę sobie jak wielką mądrość życiową posiada ten mój kolega .

 9. A ja uważam, że należy nie powtarzać wyborów, bo ludzie już wybrali, tylko przeliczyć głosy w losowo wybranych obwodach, jak również i w słynnej Gdyni, gdzie Największy Nieudacznik RP nie może przeżyć kilku tysięcy głosów dla kandydata PSL. A jak tyle naprawdę dostał, to co ?. Przeprosisz go Prezesiku ? A w ogóle błędy wynikają z polskiej BYLEJAKOŚCI – „JAKOŚ TO BĘDZIE”. Proponuję zlecić Niemcom organizację wyborów wraz z liczeniem głosów. I wtedy będzie die Ordnung und die Genauigkeit.

  1. Kto Twoim zdaniem od siedmiu lat za tę „bylejakość” w KAŻDEJ dziedzinie życia odpowiada jeśli nie platforma i gumiaki (które same się obrażają) http://vod.gazetapolska.pl/8624-ujawniamy-tasma-psl-spisek-przeciwko-piechocinskiemu Dlaczego zgodnie z kierunkiem propagandy medialnej wszystkich wrzucasz do jednego wora ze szczególnym wyróżnieniem tego, który rządził najkrócej i nie miał większości aby to robić skutecznie ? Jak czytam takie sfrustrowane opinie byłych wyborców platformy to przypomina mi się celny artykuł Ziemkiewicza o syndromie Mawrodiego, wypadałoby go tylko trochę zaktualizować, a można go znaleźć jeszcze tutaj :
   http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-3-x-15-1-czyli-syndrom-mawrodego,nId,885004

   1. Piechociński to chyba najgorsze ścierwo jakie mogło się temu krajowi przydarzyć – gorszy zdecydowanie od pana prezesa jarasa jak również od panującego duetu tusk-kopacz, dziwię się że ktokolwiek staje w ogóle w jego obronie..

   2. Nie jestem BYŁYM wyborcą platformy, nie jestem sfrustrowany, jestem razem z platformą człowiekiem SUKCESU, jestem zadowolony z rządu, zadowolony z prezydenta, zadowolony z samochodu, zadowolony z nowych dróg , zadowolony ze świeżych bułeczek, zadowolony ze świata bez granic, zadowolony z tvn 24, zadowolony z braku komuchów. Nienawidzę słowa spisek…spisek…spisek – mów szeptem

    1. a nie wydaje Ci się, że efektem takiego bezgranicznego samozadowolenia i bezkrytycznego podejścia do rzeczywistości jest ignorancja, która powoduje, że później wypisujesz takie oczywiste sprzeczności „zadowolony z tvn 24, zadowolony z braku komuchów”
     http://txt-atrium.pl/komiko7/53214.html Gdzie jak gdzie ale w mediach ich nie brakuje, więcej niż co druga „gwiazda” dziennikarstwa to dziecko resortu na straży systemu. Wysil się i poczytaj o Walterze http://wpolityce.pl/polityka/184768-tvn-broni-wsi-jak-niegdys-program-studio-2-mariusza-waltera-eksponowal-osiagniecia-mo-i-sb-pamietajacy-prl-musza-miec-deja-vu Ja też sobie w życiu radzę ale nie lubię ignorancji i nie zadowala mnie moja „pełna miska” i jazda po kawałku najdroższej na świecie autostrady bez infrastruktury z której nic nie widać bo kolesie skręcili jak wykazał raport NIK grube miliony instalując zbędne ekrany. Na dobranoc krótka (stara) audycja z Twojej ulubionej tv https://www.youtube.com/watch?v=2tmyWMptTRw

 10. wcale się nie dziwię, chyba już każdego wkurza mocno temat wyborów itd ;p każdy o tym trąbi ale nic szczególnego lepszego się nie dzieje ;p ja już pozostaję obojętny, nawet samo głosowanie i te całe wybory z roku na rok wydają mi się coraz bardziej niepotrzebne ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *