Ciekawie na USDCAD.

Na „tytułowej” parze powstał dość ciekawy układ, który może zaowocować skuteczną transakcją. Statystyka w takich przypadka leży mocno po stronie spekulanta. Spójrzmy zatem na wykres w interwale 1H.USDCAD.H1 Jeśli nastąpi jeszcze jedno podejście w okolice poziomu ostatniego szczytu i cena ponownie odbije to będzie to statystycznie dobry moment na zajęcie pozycji S.
W tej chwili mamy niemal wzorcowy układ korekty pędzącej 1:1 .
Patrząc z jeszcze niższej perspektywy czasowej a może lepiej powinno być patrząc na wykres w jeszcze krótszym okresie możemy uznać, iż powstała formacja harmoniczna XABCD (38.2-50%/88.6%) co jeszcze bardziej uprawdopodabnia realizację zakładanego scenariusza.

USDCAD.H1

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *