Komentarz po sesji 29.10.2014

Dzisiaj indeks WIG20 stracił na wartości -0.29% i zakończył dzień na poziomie 2449 jednak nie zmienia to ani troch,e sytuacji jaka była wczoraj. Zatem szkoda marnować Twój czas Drogi Czytelniku i z komentarzem wstrzymam się do czwartku po sesji.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

24 Replies to “Komentarz po sesji 29.10.2014

    1. Tu masz faktycznie racje że została naruszona linia trendu (nie ma tego w żaden sposób na indeksie). Dla mnie jednak istotniejsze jest to co zaznaczyłem na wykresie :
     http://bankfotek.pl/view/1808906
     czyli mniejszy kanał (grube niebieskie) połączony z poziomem (gruba fioletowa) zatrzymali się idealnie i dalej uważam, że jeszcze jedno podejście gdzieś w okolice szczytów jest możliwe. Innymi słowy traktowałbym Twoje „wybicie” jako wstępny sygnał bez jakiegokolwiek potwierdzenia.

    1. Tak Mariuszu dałeś to samo co Qba i pod jego komentarzem jest moja odpowiedź. Swoją drogą dobrze że napisałeś coś bo dzięki temu przypomniałem sobie o tych możliwościach powiadomień o nowych komentarzach. Musze w weekend to rozgryźć i próbować zainstalować to chętni będą mieli łatwiej.

 1. no i po spadkach u amerykańców…
  na NASDAQ’u aż się prosi o dalsze wzrosty bo poprzedni szczyt przyciąga bliskością i mamy 2 luki wzrostowe na ruchu korygującym wzrosty

     1. no i widzicie, że jak naganiacz pisze S to od razy rynek w górę. Pisałem L brać i czekać na wzrosty.

   1. Płynność jest dobra więc nie ma problemu z oddaniem L. Dzisiejszą sesję odbieram jako oczyszczenie rynku i wybicie z marazmu bo chyba nikt się nie przejmuje korektą pół procent na S&P.

  1. idziemy na nowe szczyty marazm niesamowity. Co z tego, że qe3 zamknięte jak mega płynność panuje i jest za co kupować. Dax 9700, sp 500 2040 za parę dni a wigi chyba nie muszę pisać po ile będą. Taniej nie dadzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *