24 Replies to “Komentarz po sesji 29.10.2014

    1. Tu masz faktycznie racje że została naruszona linia trendu (nie ma tego w żaden sposób na indeksie). Dla mnie jednak istotniejsze jest to co zaznaczyłem na wykresie :
     http://bankfotek.pl/view/1808906
     czyli mniejszy kanał (grube niebieskie) połączony z poziomem (gruba fioletowa) zatrzymali się idealnie i dalej uważam, że jeszcze jedno podejście gdzieś w okolice szczytów jest możliwe. Innymi słowy traktowałbym Twoje „wybicie” jako wstępny sygnał bez jakiegokolwiek potwierdzenia.

    1. Tak Mariuszu dałeś to samo co Qba i pod jego komentarzem jest moja odpowiedź. Swoją drogą dobrze że napisałeś coś bo dzięki temu przypomniałem sobie o tych możliwościach powiadomień o nowych komentarzach. Musze w weekend to rozgryźć i próbować zainstalować to chętni będą mieli łatwiej.

 1. no i po spadkach u amerykańców…
  na NASDAQ’u aż się prosi o dalsze wzrosty bo poprzedni szczyt przyciąga bliskością i mamy 2 luki wzrostowe na ruchu korygującym wzrosty

     1. no i widzicie, że jak naganiacz pisze S to od razy rynek w górę. Pisałem L brać i czekać na wzrosty.

   1. Płynność jest dobra więc nie ma problemu z oddaniem L. Dzisiejszą sesję odbieram jako oczyszczenie rynku i wybicie z marazmu bo chyba nikt się nie przejmuje korektą pół procent na S&P.

  1. idziemy na nowe szczyty marazm niesamowity. Co z tego, że qe3 zamknięte jak mega płynność panuje i jest za co kupować. Dax 9700, sp 500 2040 za parę dni a wigi chyba nie muszę pisać po ile będą. Taniej nie dadzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *