Analiza weekendowa 19-23.05.2014

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Po emocjonującym tygodniu (no może po emocjonującym czwartku) warto spojrzeć na wykresy w nieco dłuższej perspektywie.
Dzisiaj indeksy polskie, TOP 6 (bez pominięcia), oczywiście nie zabraknie „kilku słów” na temat indeksów S&P i DAX a także pary EUR/USD. Jest tez o jednej ciekawostce dotyczącej czegoś czego zazwyczaj nie omawiam.

[youtube]http://youtu.be/f7yKqzBt53I[/youtube]

10 Replies to “Analiza weekendowa 19-23.05.2014

  1. Robert zwracam honor, pełna racja. Nie wiem jak patrzę na czas nagrania to coś mi ostatnio zawsze umknie.

 1. Chciałbym się odnieść do S&P. Nie rozumiem dlaczego zajmowanie średnioterminowych pozycji na S&P miałoby się skończyć bankructwem. Trend jest kontynuowany i właśnie granie wbrew trendowi może się skończyć bankructwem, przynajmniej do tej pory tak było. Kto gra wbrew trendowi szybko bankrutuje.To że indeks jest relatywnie „wysoko” nie oznacza, że nie będzie dużo wyżej. Uważam, że indeks spokojnie dojdzie do 2300 bez jakiejś dramatycznej korekty i bynajmniej nie będzie to jego max. Dlaczego tak uważam ? Darek wielki krach nie przyjdzie dopóki nie będzie skrajnego przewartościowania , euforii i względnego spokoju. Z tego klina co masz narysowany obstawiam wybicie górą. Twojego klina nie widać na tym wykresie bo jest to klin kilkumiesięczny , ale widać inny siedmioletni klin po wybiciu którego miał nastąpić wielki krach .

  http://www.bankfotek.pl/view/1731235

  Pan Pretcher od 20 lat wieści krach. Nie wiem czy jest bankrutem , ale jeśli od 20lat gra przeciw trendowi to całkiem możliwe. To że będzie wielki spadek to wiemy , nie wiemy tylko kiedy i czy aby przed tym wielkim spadkiem nie będzie jeszcze większego wzrostu.

 2. ja tylko zwrócę uwagę na WIG BANKI , mamy tutaj objęcie hossy , wszystkich techników którym obserwuję stawiają na kupno ,

  u nas może być problem tylko z OFE ale oni pewnie już trochę sprzedali i teraz poczekają na podciągnięcie kursów ,

  małe spółki te dobre rosną już jak szalone , świece takie mają że aż OCZY BOLĄ

 3. no spadkowicze jak nastrój? jeszcze mnie wyzwiecie od naganiaczy? a może to oni prewencyjnie oczerniają grających z trendem?

    1. WIEM WIEM tacy zawodowcy jak ty mają mega zyski w boczniaku a wolumen kontraktów z 70 000 obrotu dziennie ma ostatnio 15 000 , pewnie wszystkich wyrolowałeś i teraz grasz ze sobą

     o a dzisiaj ma 6000 wolumen kontraktow i już LOP spada ,

     1. Ja nie napisalem ze mam mega zyski tylko skomentowalem poprawnie Twoja glupia uwage odnosnie boczniaka

 4. i co do łiktora miałem rację. Zagonił na S i na wycieczkę pojechał i rynek w górę a nasz magik ucichł a tak nadawał non stop 70% komentów tutaj było jego ostrzegałem 🙂 byczki trzymamy mocno kciuki do lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *