25 Replies to “Komentarz po sesji 21.05.2014

 1. Jak Pan ocenia sytuację na PKOBP – spory wzrost i spory obrót w skali całego Wig20. Czy można uznać że mamy ruch powrotny do wybitego wsparcia i wzrost obrotów pod oporem? Jak Pan to widzi?

 2. I słusznie, bo cóż tu pisać od wczoraj.
  Dziś właściwie można było spędzić na tzw. giełdzie 2 godziny. Jedna rano i druga godzina podczas ostatniej fazy.

 3. Idealnie dojechali do wsparcia na usdjpy i delikatnie odbili . No i te stoplosy wywalone u brokera coś w tym jest , bo to jeden z większych w uk .

 4. Nie wiem jak dla was ,ale dla mnie ostatnie dni to zabawa przednia . Faktycznie wkrótce jadę na urlop więc jest szansa na wzrosty .

 5. dobrałem jescze jedno S na sp500 na samym czubku dzisiejszej fali , japończyk póki co dobrze rokuje .

 6. i co L o jakim pisałem nie zarabia? sami eskowicze tutaj to kara na was spada i dobrze:) a Pan Łiktor słownik zamiast S powinien mieć.

  1. Człowieku przecież Ty nie wypowiadasz się co do godzin tylko co do dni i tygodni więc poczekaj na koniec dnia i zakończ ta męczącą reklamę „hossy”. I nie pisz czasami że w końcu od 5-ciu dni rośniemy bo to też nie robi wrażenia kiedy jesteśmy w trendzie bocznym o szerokości 60-70 pkt co jest marginesem dla długo terminowych inwestorów.

 7. Łiktor zamiast biadolić , grał pod to co rynek dyktował . Za zarobione pieniądze postawiłem stoplosa po wyżej podwójnego szczytu i jedzie jutro na wczasy . Grubas zdjął już mi stoplosa na usdjpy samą końcówką knota ( nie wspominałem o tym , ale podniosłem go lekko jak sp500 zaczął dałować do góry) aż się prosi zdjęcie pamiątkowe zrobić . Nie będę już ponawiał pozycji na tej parze , bo według mojej teorii już zaszli za daleko . Chyba , że to zmyłka , bo jakby tak chodzili od kreski do kreski to wszyscy , by zarabiali .

 8. Bank turcji bawi się stopami a waluta ani drgnie . ktoś celowo zmroził rynek . Co ciekawe gbpusd nie wyszedł powyrzej knota którym strącili prawdopodobnie stoplosy pomimo, że pierwsza wiadomość była względnie dobra . Już trzy razy ta para atakowała fibo 61,8% i odbiła od niego jak poparzona . Trzeba zamknąć te L na eurusd po cenie , bo coś tu nie gra . Jescze sprawdzę usdpln może tu coś pokaże .

 9. turecka giełda ruszyła . może to ameryka będzie spadać , a rynki wschodzące rosnąć . Widział kto takie cuda .

 10. szkoda , że na tym tureckim wynalazku nie pokazuje volume . Tam ulica jest mało doświadczona w takich gierkach i może tłum się połasił bo usłyszał , że stopy spadają .

  1. chłopie jedź już na te wakacje i tam naganiaj na S. Piątka trwa i sobie możesz ferment siać na kanarach 🙂

 11. nie miałem racji , szaleństwo zakupów , 70 pkt to ostatnio w tydzień nie robili , linia trendu wybita

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *