12 Replies to “Analiza weekendowa 21-25.04.2014

 1. Słuchałem analizy do 1:40 aż do „w każda stronę może iść”, „na rynku nic sie ostatnio nie dzieje”. Tylko w popularnym trejdingowym konkursie z tego nic-sie-niedziania zdołano zarobić 2000% zysku 🙂 To tyle.

  1. I co z tego ma wynikać? W tym „trejdingowym konkursie” sam w jeden tydzień (niepełny) zrobiłem 548% ale co z tego ma wynikać? Jak masz pisać takie bzdury to faktycznie „przejdź na inną stronę” (to już w odpowiedzi na kolejny Twój komentarz).

 2. Panowie nikt o tym nawet nie wspomnie , ale czy na dax właśnie nie buduje się drugie ramię dość dużej formacji ORGR z linią szyji na około 9650 ? Jeśli ja dobrze to pojmuje to moje s brane po 9551 dadzą zarobić tylko brokerowi bo stoplos już na wejściu.

  1. Jeśli takowa się zrealizuje to znaczyłoby że na realizację ma szanse jeszcze większa z linią szyi na ok. 9740

   1. Dobre P.Darku 🙂 w takim razie jak dojdzie do owych 9740 stawiam S-kę Max i oświadczam wszem i wobec , że nie będzie miała ona stoplosa. Kiedyś grywałem używając tylko analizy technicznej i korzystałem z rekomendacji pewnego góru w tej dziedzinie , niestety po trzech pułakach depo wyparowało. Obecnie staram się łączyć wykresy z przemyśleniami o charakterze fundamentalnym , a tych , które przemaiają za wzrostami jest już niewiele. Zresztą walka przedewszystkim toczy się przede wszystkim w naszych głowach nie tylko na wykresach.

  1. Ja w te ORGR w żaden sposób nie wierzę i nie biorę ich poważnie pod uwagę ale wskazałem że gdyby miał realizować się taki wspomniany przez @liktora to mógłby również jeszcze większy.

 3. 8 V 14:30
  Strefa Euro
  Konferencja prasowa po posiedzeniu ECB

  Do tego dnia i tej godziny będziemy zdaje się tak chodzić od ścianki do ścianki – chyba że wcześniej pójdą jakieś przecieki odnośnie QE w EU. Właściwie to jest ostania niewiadoma dla rynków finansowych + Ukraina 25V zdaje się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *