Analiza weekendowa 24-28.03.2014

Za nami kolejny tydzień “zmagań” na parkietach giełdowych. Tydzień dość szczególny bo kończący pierwszy kwartał 2014r. Zapewne to, iż w najbliższy poniedziałek będą “domykane okienka” przez fundusze “różnej maści” ma znaczący wpływ na zachowania indeksów. Jednak postarajmy się wyciągnąć z tego jakieś konkretne wnioski. [fumpBegin]

[youtube]http://youtu.be/voFv4T6_SrE[/youtube]

A tu znajdziesz analizę EUR/USD.

[fumpEnd]

12 Replies to “Analiza weekendowa 24-28.03.2014

 1. Ach ten polski grajdoł brak kierunku boczniak od wiele msc. może w końcu nastąpi jakiś gwałtowniejszy ruch.

  1. 2 komentarza po weekendzie i Darek przekręcony na wzrosty to ja raczej obstawiam szczyt dzisiaj po wycenie OFE

   1. qba żal mi Ciebie czasami, dlaczego gadasz takie głupoty , może Ty jesteś pokrę.. sorry przekręcony? Wyssałeś z palca te wnioski? Czy może w weekend zabalowałeś?

    1. słuchałem trochę twojej analizy coś o świecach tygodniowych i wzrostach na WIG 20 , dołożyłem do tego 2 komentarze pod weekendową , wycena OFE na koniec kwartału , brak zmienności i czuję pismo nosem że ten DUŻY LOP od razu po wygaśnieciu serii to są krótkie grubasa ale zobaczymy , na razie NUDA jak w polskim filmie , zero obrotów

     1. @Qba “słuchałem trochę twojej analizy” – jak słuchałeś trochę to nie wypowiadaj się wcale. Gadasz głupoty na mój temat i to mi chodzi a nie o to co Ty widzisz i czujesz. Na swój temat możesz pisać że to sie stanie bo tamto ale nie wykorzystuj do tego mnie bo tak jak teraz napisałeś jest to wierutna brednia.

    1. wyciskać z L ile się da, Dax zrobił już około 700 pkt od dołka i znów przy szczytach, Sp500 to praktycznie w ogóle nie spadło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *