20 Replies to “Analiza sylwestrowa polskich indeksów giełdowych.

 1. Darek “jak zwykle” jest niedźwiedziem, moje zdanie jest tym razem takie samo – zjazd giełd oraz niewskazany tu, ale też zjazd złotówki. Takie pozycje mam zajęte i czas się zając świętowanim dobrego roku 2013, jednocześnie życzę wszystkim nam zdecydowanej przewagi wygranych nad stratami w 2014!

 2. W nadchodzącym Nowym Roku
  idz do przodu krok po kroku
  niech cię nadmiar kasy męczy
  i niech fiskus cię nie dręczy.
  Niech rodzina żyje w kupie
  resztę miej głęboko w …..

 3. Pozdrawiam Gospodarza, takze Rafala i Mariusza. Zycze Wam w rozpoczetym roku samych sukcesow, przy jak najmniejszym stresie 🙂

 4. Wszystkiego najlepszego Panie Darku na Nowy 2014 Rok, zdrowia, miłości, trafnych analiz i zyskownych zleceń oraz nowych inwestorów czytających i słuchających Pana analiz.

 5. hmm, a co ma odwracać formacja trzech kruków na dziennym wig20? wzrost jednosesyjny?
  to samo się tyczy gwiazdy wieczornej na miesięcznym? co ona ma niby odwracać? poprzedzają ją raptem trzy świeczki licząc od ostatniego dołka

  1. Niby oglądasz analizę a później zadajesz głupie pytania tak jakbyś jej nie oglądał i nie słuchał. Co mają odwrócić trzy czarne kruki. A co odwracały w czerwcu? Gwiazda wieczorna to samo, przecież chyba nie jest trudno zrozumieć jak mówię i pokazuję podwójny szczyt po wzroście od maja 2012. Widzę że mimo nowego roku dalej piszesz tak jak piszesz, szkoda gadać.

   1. Chodzi o to, że formacje odwracające trend mają odwracać TREND, a jedna czy też trzy świeczki to zdecydowanie za mało aby mówić o trendzie. W czerwcu byliśmy po dwumiesięcznym wzroście na 250pkt, obecnie spadamy od miesiąca – również ponad 200pkt, więc pytam: co ta formacja ma odwracać?

     1. Nie chodzi o to że są “tożsame” chodzi o to co taka formacja zapowiada i o to co ostatnio zdziałała. W końcu mówiłem że wówczas była na początku ruchu a teraz jest po dość znacznym spadku i nie spodziewałbym się że po niej będzie to samo co w czerwcu. To jest moja ostatnia odpowiedź w tym temacie, jakbyś uważnie słuchał “weekendowej” to nie miałbyś tylu pytań albo inaczej, takich pytań.

     2. Tylko to nie ma nic wspólnego z”krukami” a co najwyżej z gwiazdą.

 6. A ja mam takie pytanie: gdzie w internecie znajdę wskaźnik cena/zysk dla indeksów zagranicznych. Chciałbym okiem rzucić na Rosję, Turcję itp

  1. Do kogo kierujesz to pytanie z odpowiedzią? Bo nie ma tu żadnego Jerzego. Czego dotyczy to pytanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *