Komentarz po sesji 18.12.2013

Dzisiejsza sesja zakończyła się minimalnym wzrostem o 0.26% a na wykresie dziennym powstała maleńka szpulka “na wysokich nogach”. Ten obraz niezdecydowania a właściwie wyczekiwania na decyzje i przemowę BB, trochę większe obroty przemawiają za tym aby przy niezauważalnych zmianach w sytuacji odpuścić sobie dzisiejszy komentarz. W końcu na wykresie intra w dalszym ciągu klin o coraz mniejszej amplitudzie i to od dzisiejszego komunikatu będzie zależało czy zgodnie z teorią nastąpi wybicie w górę i wreszcie doczekamy się jakieś korekty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komentarz giełdowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Komentarz po sesji 18.12.2013

 1. gibon pisze:

  dobrze obstawiłem,jutro niebo

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   No cóż jesteś optymistą, osobiście nie widzę żadnego hurra optymizmu w USA a ten ruch po 20 to jak na obecną chwilę idealnie wpisujący się strzał na falę c korekty abc po pierwszym spadku. No chyba że pociągną jeszcze w górę ale może to być trudne.

  • Rynek pisze:

   taktyka zeszli do 20 w dół pokazali decyzję i sporo nabrało S, które trzeba szybko wybić i to zrobili i teraz spokojnie przekręcają się na S. Dzień z fed i po wzrostowy a kolejny to biznes as usual czyli spadki. Piękny ruch na wycięcie szybkich S i postawienie swoich. Mistrzostwo 🙂 uwielbiam ten przewidywalny ruch jankesa. Jutro trzymanie za mordę lekko zielono.

 2. Rafal pisze:

  Amerykański bank centralny Fed zaskoczył ekonomistów i ograniczył dodruk dolarów o 10 mld miesięcznie.

  Read more: http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,15161104,Sensacja__Fed_jednak_przykrecil_kurek_z_dolarami.html#BoxSlotII3img#ixzz2nrDe214i

 3. Hary pisze:

  W USA zarysował się TłUK, będzie się działo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *