Analiza weekendowa 13-17.05.2013

Zapraszam do obejrzenia analizy weekendowej w której nie powinno zabraknąć ciekawych wniosków i podpowiedzi. Jak zwykle analizuje indeksy choć dzisiaj dodatkowo mWIG40 i sWIG80, oraz TOP5 i EUR/USD.

Jeśli jesteś początkującym inwestorem albo nie jesteś zadowolony z swoich wyników inwestycyjnych to zapewne to video może Ci dużo pomóc.

A teraz już zapraszam na weekendową.[fumpBegin]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9ciKx1wzJu4&feature=youtu.be[/youtube]

[fumpEnd]

8 Replies to “Analiza weekendowa 13-17.05.2013

  1. super analiza Darku :),bardzo dobrze ,że został omówiony indeks CAC ,daje dużo do myślenia . Dobra robota !!!

    1. Oczywiście, że można w końcu na giełdzie są dwie strony , patrzą na to samo i widzą co innego. Jednak nie bardzo rozumiem co Twoje wykresy mają do układu fal jakie przedstawiłem. Zwracam uwagę, że jest duże prawdopodobieństwo, iż na tych indeksach (zwłaszcza mWIG40) można spodziewać się korekty (co najmniej).

  2. Sam Darku często powtarzasz, że fale najlepiej liczyć po fakcie a nie w trakcie. Moim zdaniem szkoda sobie tym zaprzątać głowę, dyskutowaliśmy o tym jesienią ubiegłego roku – gdy Twój znajomy, fachowiec od fal – doliczył się końca 5 fali na sp500.

    pozdrawiam

    1. I tu się z Tobą zgodzę że duży wykres ujawnia się po fakcie ale w mniejszej skali to jedno z najlepszych narzędzi. Pomyłka na SP była ale tez nie był spełniony warunek zakończenia i w związku z tym po krókim czasie było już wiadomo że to 4 nieregularna.

  3. co by nie mówić geometria wskazuje podejście pod 38,2 zniesienia spadków wiec wchodzenie teraz akurat w L nie wydaje się dobrym timingiem. Teraz powinna przyjść korekta odreagowania i druga fala kończąca wspomniane odreagowanie na poziomie 2450 lub 2500 zależny od głębokości wspomnianej korekty.

  4. a ja tak sobie patrzę na WIG 20 i mi się wydaje że dochodzimy do lini trendu spadkowego i widać tylko zwykłą korektę abc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *