Analiza weekendowa 25/28.03.2013

Dzisiaj na kilka godzin przed Świętami przygotowałem dla Was analizę indeksu WIG20 , S&P oraz pary walutowej EUR/USD. Zapraszam do obejrzenia.

[fumpBegin]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zIA7eDioaWs&feature=youtu.be[/youtube]

[fumpEnd]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4 Replies to “Analiza weekendowa 25/28.03.2013

  1. Darku 🙂 dzięki za analizę i również radosnych Świąt Wielkiej Nocy !, oddechu od codziennego stresu i niepewności, dobrego czasu z bliskimi !

  2. Panie Dariuszu, proszę przyjąć i ode mnie życzenia zdrowych i spokojnych Świąt oraz wszystkiego dobrego również po świętach i szybkiego nadejścia wiosny dla nas wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *