Analiza weekendowa 18/22.03.2013

Zapraszam do 80-tej już analizy weekendowej w wersji video. Jak zwykle zastanowimy się czego możemy spodziewać się na naszej giełdzie i dlaczego oraz przeanalizujemy sytuację w USA jak i na parze walutowej EUR/USD.

[fumpBegin]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ak1mreNzAa0&feature=youtu.be[/youtube]

[fumpEnd]

20 Replies to “Analiza weekendowa 18/22.03.2013

 1. Dzieki za kolejne analizy. Rzeczywiscie, ostatnio troche tu pojawilo sie krytykujacych oszolomow, ale tacy to po prostu uwielbiaja pokrytykowac, samemu nic nie wnoszac:)

 2. Coz ja w tym tygodniu spodziewam sie korekty, ktora pociagie KGH. W koncu w piatek mamy duzy WINDOW DRESSING. Ja juz jakis czas temu wyznaczylem sobie strefe popytowa 2250-2350. Jest tylko jeden problem- myslaem, ze jak juz do niej dojedziemy, to w USA bedzie trwac korekta. A skoro jej nie ma to pewnie za kilka tygodni zahaczymy poziom 2150.

 3. No hej. Kawałek roboty wykonałeś.
  Ja dokładniej opisałem KGHM, jak ktoś sobie pogrywa na tym walorze. Ostatnio wiele osób celuje w dołek i dlatego zabrałem się za miedziaka dzisiaj.

  http://galeriazyskow.pl/analiza-spolki-kghm-interwaly-tygodniowy-dzienny-i-4-godzinny-2-03-2013r/

  Poniżej coś naszym grajdole i kilka innych zagrań intra, głównie kontrakty indeksów zagranicznych..

  http://galeriazyskow.pl/analiza-fw20-interwal-4-godzinny-24-03-2013r/

  http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-dax-futures-interwal-h1-22-03-2013r/

  Pozdrawiam i życzę udanych transakcji
  Jacek Raczkowski

 4. Na FW20 kontynuacyjnym zatrzymaliśmy się na lini szyji potencjalnej RGR i bylibyśmy na etapie tworzenia prawego ramienia. Może to się zbiec z próbą podejścia pod szczyty na S&P i 5 falą. Takie jest moje podejrzenie.

 5. I objaśnienie… długość lewego i potencjalnego ramienia przedstawiłem, przedstawiłem również potencjalną realizację RGR co w aptekarskim ułożeniu trafi równo w moment od którego rozpoczęła się zwyżka z wyjście z konsolidacji. ten scenariusz nie tyle neguje całe wybicie z konsoli co daje bardzo dramatyczną przyszłość… lub co najmniej powrót do rocznej konsolidacji.

 6. Myśle , ze początek analizy był kluczowy – słabość naszej giełdy vs neutralne zachowanie S&P500 – więc przy rozpoczęciu korekty na S&P nie ma się co łudzić na to , że na WIG20 pójdziemy pod prąd.
  Zastanawia mnie tylko zachowanie EURUSD które ostatnio nie bardzo jest skorelowane z rynkami dojrzałymi i czy rzeczywiście przy spadkach na S&P czy DAX EURUSD pójdzie na long…
  Chyba powoli czas upłynnić PLN na EUR i USD 🙂
  PS. Dobry materiał poglądowy Panie Darku …

  1. Rozpoczęcie korekty na S&P… już od końca stycznia wszyscy się jej spodziewają. Nie ma siły, podejdą pod szczyt z ostatniej hossy.

 7. na edku miales na mysli formacje objecia hossy a nie bessy; reszta jak zawsze -kawal solidnej roboty „kreslarskiej”:) pzdr

 8. Wydaje mi się że widzę 3 małych indian z których ostatni jest ‚przyciągany’ przez szczyt 2007. Co myślicie?

  1. bo amerykanie są wysoko i DAX i nie brakuje chętnych na załapanie się na „hossę stulecia”. Póki będą wysoko tzn. nie przebiją lokalnych dołków nie będzie jeszcze paniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *