Analiza weekendowa 12-16.11.2012

Jak przełoży się “siła” naszego rynku z ostatniego tygodnia? Czy przyszła pora na korekty indeksów zachodnich? Pokonamy ostatnie szczyty jeśli USA pójdzie w górę? To tylko niektóre pytania na jakie staram się odpowiedzieć w dzisiejszej analizie video. Zapraszam do obejrzenia!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u7OGxSXPImY[/youtube]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Weekendowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Analiza weekendowa 12-16.11.2012

 1. krzychu pisze:

  Panie Darku, czy Pańskim zdaniem, złotówka do końca roku osłabi się do dolara czy raczej wzmocni?

  • Dariusz Bartłomiejczak pisze:

   Jesteśmy na linii szyi podwójnego dna ale nigdy nie wiadomo czy nie będzie ORGR a w tej drugiej sytuacji jeszcze w tym roku moglibysmy zejść do 4.05. Osobiście większą szansę daje na podwójne dno i w tym albo następnym tygodniu ponowne mocniejsze osłabienie złotego.

  • Qba pisze:

   na koniec roku zawsze złoty jest najmocniejszy a najsłabszy po nowym roku ,

   wiąże się to zawsze z tym że pan Belka gra na FOrexie żeby deficyt rostowskiemu nie explodował powyżej konstytucyjnej granicy , mam nadzieję że wyjaśniłem to mega prosto

 2. jaro pisze:

  Skoro dzisiaj nie ma “tłoku”, to może parę słów komentarza panie Darku na temat małych i średnich spółek.

 3. Howgh pisze:

  średnia 200 sesyjna na sp500, złamana, gramy S póki cena nie wróci ponad średnią. O czym tu pisać, nie ma żadnych argumentów do grania L 😉 Najbliższe wsparcie to tegoroczne dołki.

 4. Witcher pisze:

  Ja dalej podtrzymuję swoją prognozę dla S&P, w tym tygodniu powinno nastąpić odbicie (około 20.11) i do końca roku L. Kurs dojdzie do okolicy szczytów, ale tam ten ruch się zakończy (styczeń) i później S przez kilka miesięcy.

 5. sp500 pisze:

  witam, ja nadal uwazam ze wrocimy na gore, klif jest tylko sytuacje zeby postraszyc i dobrac akcji ……… tylko gora 😉

 6. Wojtek pisze:

  Nie bardzo rozumiem jak Lech miałby lać inne zespoły skoro ma kiepski skład, przede wszystkim beznadziejnych napastników oraz Dyzmę polskiej piłki niejakiego Rumaka choć powiedzmy uczciwie w zasadzie trener gówno może tak kraje jak mu materiału staje…..Swoją drogą w stolicy krainy podziemnej pomarańczy gdzie głód piłki jest chyba najwiekszy w Polsce, przykład frekwencji i niespotykanej w innych częściach kraju pręźnej działalnośći na gruncie marketingowym ,kto nie był niech przyjedzie i zobaczy, nie ma na chwilę obecną żadnej poważnej szkółki piłkarskiej która mogłaby się pochwalić wychowankami, młodym obiecującym narybkiem , nie ma również poważnego sponsora.Sam stadion zwyczajnie nie wystarczy!!Dlaczego Panie Darku proszę o odpowiedź?Ach zapomniałem jest taki jeden na przykład doktor Kulczyk z ubeckiej dynastii się wywodzący , góró byznesu co to kaze mi płacić 28 zeta za jazdę z Poznania do Konina (100km) dla porównania 8 zeta Konin-Łódź(100) k…można,główny lodziarz i hochsztapler .,szukajacy bezustanie podobnie jak Rysio Lwie Serce nie wiadomo czego.

 7. jaro pisze:

  Kiedy pana zdaniem pęknie na obligacjach? Podobno są napompowane do granic.

 8. Borse pisze:

  Po ewentualnej korekcie S&P poznamy siłę naszego WIGu.
  A TASE pokazał siłę. Czyżby duży optymizm panuje w Izraelu?

  • Rynek pisze:

   a Tadawul od 2 dni co pokazał ? tase od dość dawna nie pokazuje w niedziele rzetelnego kierunku dla zachodu na poniedziałek i wtorek.

 9. SeaBlade pisze:

  Dał pan odpowiedź – główna lokomotywa KGHM będzie dalej ciągnąć Wig20. Na razie niby wszystko w cenie, ale po 3-kwartałach zysk 19zł na akcje robi wrażenie a pozostał jeszcze jeden, który doda 4zł czyli mamy 23zł na akcje, przy C/Z 10 KGHM powinien kosztować 230zł na koniec roku, a przyszłoroczne prognozy podwyższone o 25%.
  Pamiętam jak jeszcze 2-miesiące temu (przy150) przewidywał pan wielki upadek “miedzianki”.

 10. Tomek pisze:

  Nie rozumiem, dlaczego wy się tak podniecacie :). Od ok 10 września jesteśmy w trendzie bocznym i nic nie wskazuje, żeby miało być inaczej, rozpiętośc kanału to raptem 3% wartości WIG

 11. Qba pisze:

  na FW20 właśnie zatrzymalismy się na lini trendu spadkowego po 3 ostatnich szczytach i na H1 cała 5tka w gore została zrobiona ,

  dla ryzykantów S od 2410 pkt , stop loss powyżej dzisiejszego maxa

 12. tomon20 pisze:

  To ja pozwolę sobie zaprezentować obecną sytuację na S&P500 w mojej ocenie http://abc-rynku.pl/2012/11/analiza-sp500-19-11-2012/ zwrot piątkowy wypadł w bardzo ciekawym miejscu i daje szansę bykom na coś więcej. jednak jeśłi pojawi się tylko jakiś flat tutaj lub trójkąt to będzie to rozbudowywane do impulsu a wtedy spadki mogą być głębsze. Moje view na sytuację na naszym rynku przestawiałem pod jednym z wpisów z tamtego tygodnia. Obecnie możemy mówić o impulsie z dołka na naszych kontraktach (być może jeszcze nie wykończonym).

 13. Qba pisze:

  na WIG 20 już tą linie spadkową po szczytach złamali , na FW 20 trochę inaczej to wygląda ,

  chyba skończą cały impuls 5 falowy w górę na WIG 20 od czerwca

 14. Rafal pisze:

  No i chyba nie będzie zjazdu poniżej 2000 pkt na wig 20.

 15. Alosza pisze:

  Kto gra tutaj S ?

 16. dozamet5 pisze:

  no i tylko góra , kto ma eleczki rządzi. Buziaczki misiaczki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *