Życzenia świąteczne dla inwestorów.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1Cy_dXVpqYk[/youtube]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

15 Replies to “Życzenia świąteczne dla inwestorów.

 1. Panie Darku, ja także życzę wszystkiego dobrego w święta i nowy rok. W przyszłym roku trafnych decyzji inwestycyjnych, spełnienia marzeń i wiele zdrowia. Dziękuję też za bloga, codzienne komentarze, które czytam z zainteresowaniem.
  Pozdrawiam.

 2. Panie Darku!
  Bardzo dziękuję za piękne życzenia. To prawdziwa niespodzianka. Pomysł genialny.
  Gratuluję.
  Tego samego dla Pana i całej rodziny oraz wszystkich inwestorów.
  Pozdrawiam
  Maria

 3. Wszyscy wszystkim życzenia ślą życząc wszystkiego naj, ale to od Ciebie zależy, które z nich przyjmiesz do realizacji. Samo nie przyjdzie.Życzę więc mądrych wyborów i uporu w ich realizacji z uśmiechem i pogodą ducha.

 4. Zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt spędzonych wspólnie z rodziną, oczywiście trafnych decyzji giełdowych również, wszystkiego NAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *