Analiza techniczna-najlepsze akcje.

Ok. 400 spółek notowanych na giełdzie i jak tu znaleźć te, które przyniosą największy zysk? Takie pytanie często „męczy” inwestorów, dlatego zorganizowałem webinar szkoleniowy podczas, którego przedstawiłem sposób na znalezienie najlepszych okazji inwestycyjnych. Wystarczy tylko jeden wskaźnik!
Nagranie z tego webinaru zamieściłem poniżej.
Chciałbym organizować więcej takich szkoleń ale chciałbym również aby ich tematyka odpowiadała Wam dlatego w komentarzach możecie „podsunąć” tematy.

[flv]https://dariuszbartlomiejczak.pl/db-zawartosc/uploads/2011/06/najlepsze_akcje.mp4[/flv]

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tomaszszkolenie Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
szkolenie
Gość
szkolenie

Szkolenie było ok, daje kierunek do przyszłego działania. Prosty i myślę skuteczny pomysł na inwestowanie. W szkoleniu była mowa o indywidualnych „systemach”decyzyjnych, inwestycyjnych, myślę że to może być fajny temat do następnego spotkania. Można tam przedstawić jakieś przykłady ogólne ścieżki do codziennego działania tak żeby uniknąć paniki i trzymać się własnego kursu. Trochę o technice – okno wyświetlające szkolenie troszkę za małe, jednak lepiej będzie jak zostanie powiększone ( z korzyścią dla wykresów analizy technicznej).
pozdrawiam
Paweł

Tomasz
Gość
Tomasz

Propozycja szkoleń: 1. świece japońskie, 2. Poziomy Di Napolego